+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Сервіс «Google Документи» більше години був недоступний, як каже компанія, «значній кількості користувачів»

Сервіс «Google Документи» більше години був недоступний, як каже компанія, «значній кількості користувачів». Якщо врахувати, що продукт використовують як мінімум сотні мільйонів людей, можна припустити, що проблема виникла дуже і дуже у багатьох.

Недоступні були лише Google Документи — решта Google Диска та G Suite продовжували працювати. Причому у людей, у яких з Google Документами труднощів не виникло, проблем із сервісами компанії взагалі не було.

Ті, кому не пощастило, не могли отримати доступ до своїх файлів 16 листопада приблизно з півночі до першої години ночі за московським часом. Сервіси Google стабільно працюють практично постійно, тому навіть непомітна проблема – велика несподіванка. До того ж це сталося в середині робочого дня у Західній півкулі, тому у багатьох людей не було можливості відкривати та редагувати важливі документи.

Каліфорнійська компанія опублікувала офіційне повідомлення о 23:48 — вона написала, що «знає про проблему», через яку деякі користувачі «не могли отримати доступ до Google Документів». За годину для деяких людей недолік був виправлений. О 1:10 компанія написала, що повністю усунула проблему.

«Ми вибачаємося за незручності і дякуємо вам за терпіння і підтримку», — сказала Google. Що спричинило проблему, не уточнюється.

Інші новини

Найкраща ціна