+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

SAS продовжує вдосконалювати хмарну платформу SAS

SAS продовжує вдосконалювати хмарну платформу SAS Viya

SAS продовжує вдосконалювати хмарну платформу SAS Viya, додаючи нові рішення для управління даними, щоб зробити роботу з даними та аналітикою ще простішою та продуктивнішою.

«Аналітика допомагає компаніям отримувати цінність із накопичених даних. Для підвищення його ефективності важливо правильно вибудовувати процеси підготовки та управління даними, які визначають, що потрапляє в аналітичні моделі на вході і, в кінцевому рахунку, результат аналітики в цілому. Нові продукти платформи SAS Viya дозволяють компаніям легко і візуально готувати дані, а також вести облік інформаційних активів в хмарі і локально. Це фундаментальні елементи успішної аналітики».

Більшість аналітиків витрачають занадто багато часу на підготовку даних замість того, щоб будувати моделі та надавати інформацію керівникам компаній. Незалежно від того, складний він чи простий, компаніям потрібні продукти, які забезпечують гнучкість та ефективно трансформують дані для прийняття правильних рішень. Сьогодні SAS анонсує два таких інноваційних продукту.

Тепер доступний в SAS Viya, SAS Studio Analyst дозволяє даним вченим і аналітикам використовувати середовище самообслуговування для прискорення доставки надійних даних для аналітики. SAS Studio Analyst дозволяє користувачам налаштовувати візуальні ланцюжки трансформації даних, які можна повторно використовувати та гнучко налаштовувати, включаючи створення власних блоків та визначення інтерфейсу для них. Це допоможе вам швидко запустити аналітичні ініціативи та ефективно організувати необхідні дані.

У світі, де вже існує велика кількість джерел інформації, компаніям складно охопити всі наявні дані, визначити зміст набору даних і оцінити їх придатність для аналізу. І в міру зростання кількості джерел даних ці проблеми загострюються, впливаючи на якість аналітичних результатів.

Інформаційне управління SAS, також тепер доступне в SAS Viya, надає інтуїтивно зрозумілий каталог даних та інструмент пошуку метаданих для аналітиків, бізнес-користувачів та ІТ-фахівців для виявлення та управління активами даних під час регулювання та захисту даних. За допомогою цього рішення data scientists можуть витрачати менше часу на пошук і впорядкування даних і більше часу на реальний аналіз.

Оновлена SAS Viya включає нові рішення для управління даними – аналітика SAS Studio та інформаційне управління SAS – і забезпечує постійне розгортання та оновлення. Хмарне програмне забезпечення дозволяє клієнтам ефективно демократизувати аналітику у своєму бізнесі, легко керуючи робочим навантаженням аналітики та вбудовуючи аналітику в різноманітні операційні програми для прийняття правильних рішень.

Інші новини

Найкраща ціна