+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз UserGate Proxy & Firewall 6.4

UserGate Proxy & Firewall являє собою інтернет-шлюз класу UTM (Unified Threat Management), що дозволяє забезпечувати та контролювати загальний доступ співробітників до інтернет-ресурсів, фільтрувати шкідливі, небезпечні та небажані сайти, захищати мережу компанії від зовнішніх вторгнень та атак, створювати віртуальні мережі та організовувати безпечний VPN-доступ до ресурсів мережі ззовні, а також керувати шириною каналу та інтернет-додатками.

У продукт вбудований новий модуль інтернет-фільтрації Entensys URL Filtering 3.0, у якому розширено базу сайтів, збільшено кількість категорій та підвищено продуктивність роботи. За допомогою даного модуля стало можливим блокувати будь-які відвідування скомпрометованих хостів, у тому числі тих, хто перебуває в ботнетах. Це дозволяє запобігати негативним наслідкам навіть у випадках, коли всередині корпоративної мережі присутні трояни або комп'ютери-зомбі.

UserGate Proxy & Firewall 6.4 був спеціально адаптований для роботи на Windows Server 2012, проте може успішно працювати і на попередніх версіях Windows для серверів і для робочих станцій. Також покращено продуктивність та стабільність роботи сервера, внесено невеликі зміни до консолі управління, покращено роботу web-статистики, виправлено проблему авторизації користувачів на термінальних серверах.

Інші новини