+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз нової програми Acronis Access Connect – рішення для віддаленої роботи з файлами

Завдяки універсальній сумісності Acronis Access Connect, Mac-користувачам, які редагують файли на Windows або NAS-сервері, забезпечені всі переваги стабільної роботи:

  • Швидкий та повний пошук за контентом через Network Spotlight.
  • Автоматичне резервне копіювання за допомогою Time Machine.
  • Моментальний перехід між розпорошеними файлами.
  • Відсутність неполадок під час роботи з програмами Microsoft Office або Adobe Creative Suite .

Acronis Access Connect, крім традиційних функцій, забезпечує віддаленим співробітникам надійний та стабільний доступ до робочих файлів на серверах компанії з мобільних пристроїв на базі iOS, Android та Windows Phone. Універсальна підтримка різних мобільних та стаціонарних платформ дозволяє співробітникам використовувати у роботі звичні для них пристрої та допомагає IT-службі забезпечити стабільний та легко масштабований доступ до файлового сервера для всіх працівників компанії.

Acronis Access Connect позбавляє користувачів помилок у роботі SMB-служби, а також проблем сумісності різних операційних систем. У середньому продукт дозволяє скоротити кількість звернень працівників компанії в службу підтримки на 70%. Рішення встановлюється на Windows-сервер за лічені хвилини та забезпечує більш продуктивну роботу з файлами через персональні комп'ютери, смартфони та планшети – у будь-який зручний для них час та за допомогою будь-якого пристрою.

Інші новини

Найкраща ціна