+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз фінальної версії TeamViewer 10

TeamViewer 10 містить нові інструменти для значної оптимізації продуктивності. Тепер рішення забезпечує оптимізацію завантаження ЦП для багатоядерних процесорів, найвищу якість звукопередачі, а також прискорений вхід до системи та час завантаження консолі управління

Реліз також удосконалив політику доступу для централізованих налаштувань. Всі зміни в параметрах політики доступу будуть автоматично застосовані до всіх встановлених програм, так само немає необхідності імпортувати файли .reg.

TeamViewer 10 зберігає повну історію чатів для всіх листівок, а також повне шифрування записів чатів. Користувач може створювати постійні групи чату, у тому числі й для поточного листування.

Майстер білого списку забезпечує доступ до всіх пристроїв за допомогою єдиного білого списку. Більше не потрібно турбуватися про надання доступу користувачам через білі списки для кожного пристрою. Також скорочується робота для адміністратора, тому що можна додати компанії до єдиного білого списку замість того, щоб призначати права доступу окремо для кожного користувача.

TeamViewer 10 дає можливість спілкуватися з колегами за допомогою відео та VoIP з картинкою та звуком найвищої якості та навіть без попереднього початку конференції. Всі зроблені відеодзвінки від початку і до кінця зашифровуються, як і всі інші конференції з демонстрацією екрана. div>

Інші новини