+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Corel PaintShop Pro X7 російською мовою

PaintShop Pro X7 пропонує нові інструменти та вдосконалені функції для створення неповторних ефектів та редагування фотографій:

  • Нове! Стирайте непотрібні елементи на фотографіях за допомогою інструмента Magic Fill. Він дозволяє здійснювати редагування зображень з урахуванням кольору та текстури змінних фрагментів, використовуючи для цього ваші улюблені інструменти виділення. Ви можете прати зайві елементи на ваших фотографіях, замінюючи їх фрагментами, які ідеально поєднуються з фоновою областю зображення, навіть якщо це фон виконаний у вигляді текстури або має строкату розмальовку.
  • Покращено! Продуктивність пензлів підвищилася на 30%: насолоджуйтесь ще більш чуйною роботою пензлів, у тому числі при інструментах Paint Brush, Airbrush і кистей фото-ретушування, які тепер працюють на 30% швидше ніж раніше. Крім того, підтримка 64-бітного режиму означає, що тепер ви можете досягати шуканих результатів ще швидше.
  • Нове! Інструменти Text and Shape Cutter дозволяє миттєво створювати неповторні колажі, вирізаючи з фотографій або зображень об'єкти у вигляді тексту чи фігур. Достатньо просто вставити або перетягнути об'єкт, що вийшов, на будь-яке інше зображення, щоб отримати колаж. Пакет PaintShop Pro X7 є не тільки фоторедактором для професійної роботи з фотографіями, але і є потужною програмою для дизайну, що дозволяє створювати візуальні проекти будь-якого рівня.
  • Нове! Палітра матеріалів Materials Palette тепер включає новий інструмент для підбору кольору Color Harmonies: тепер пошук потрібного кольору, текстури або малюнку здійснюється ще швидше. Ви можете легко вибирати зразки кольору за допомогою інструменту Droper і створювати власні палітри для роботи з найбільш улюбленими комбінаціями кольорів. Новий інструмент у вкладці Materials Properties Color Harmonies дозволяє створювати власні палітри для ваших творчих проектів. Виберіть одну з попередніх настройок, щоб побачити запропоновані кольори, і вибирайте відтінки, які найбільш вдало поєднуються один з одним.
  • Покращено! Тепер робота з найпоширенішими ефектами стає ще простішою: насолоджуйтесь зручним редагуванням фотографій завдяки оптимізації найпоширеніших інструментів, у тому числі Selective Focus, Vignette, Retro Labs, Graduated filters, Depth of Field, Smart Photo Fix, Red Eye Removal та Digital Noise Removal.
  • Нове! Нове діалогове вікно створення зображень: для швидкого старту достатньо клацнути в меню File, New Image, вибрати бажані розміри проекту та виконати початкове налаштування. У діалоговому вікні представлені найпоширеніші розміри полотна для фотографій, друку, Інтернету, графіки, мультимедіа та інших проектів.
  • Нове! Інструмент Smart Edge: Тепер малювати пензлем або олівцем, не виходячи за межі об'єктів, стає ще простіше.
  • Покращено! Спрощена робота з шарами: PaintShop Pro X7 забезпечує ще більш повний контроль над шарами, дозволяючи перетягувати їх з одного зображення на інше, або розміщувати обраний шар між певними шарами у відповідній палітрі .
  • Нове! Підтримка XMP: PaintShop Pro тепер дозволяє читати та імпортувати дані, збережені у файлах XMP, полегшуючи обмін даними з іншими програмами для роботи з фотографіями, такими як Corel AfterShot Pro.

Інші новини