+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Bitdefender 2015 Family Pack

Програмний набір 2015 Family Pack покриває необмежену кількість ПК, Mac та пристрій Android в одній родині за допомогою єдиної ліцензії. Рішення поєднує передову власну технологію безпеки з простими та зручними інструментами захисту.

Пакет Family Pack включає популярний антивірус Bitdefender Mobile Security для захисту мобільних пристроїв на платформі Android. Крім цього, до складу рішення входять сховище та модуль web-захисту, а також програма Bitdefender Anti-Theft для захисту інформації користувачів від злодіїв.

Інструмент батьківського контролю дає дорослим можливість завжди знати, коли їхні діти користуються Інтернетом, а засоби онлайн-шопінгу та здійснення банківських операцій допомагають убезпечити конфіденційну фінансову інформацію від інтернет-шахраїв. Шифрування файлів, захищене онлайн-сховище та двосторонній міжмережевий екран створюють щит навколо всієї родини для забезпечення безпеки особистих даних та запобігання кіберзлочинам.

Користувачам Mac продукт 2015 Family Pack пропонує спеціально розроблений антивірус Bitdefender Antivirus for Mac, який не втручається в поточні системні процеси, самостійно захищає комп'ютер і автоматично встановлює оновлення . Bitdefender Antivirus for Mac реалізує ефективні технології безпеки Web Security та Mac Defense.

Інші новини