+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз Acronis Data Protection Platform

Це рішення надає партнерам Acronis можливість увійти на ринок послуг, що швидко зростає, у сфері хмарного захисту даних і підтримує різні типи розгортання, бізнес-моделі та види технологічних середовищ. У рамках платформи Acronis випустила нову версію Acronis Backup Cloud, основного рішення компанії в галузі хмарного резервного копіювання, а також представила Acronis Files Cloud, нове рішення для синхронізації та загального доступу до файлів.

Компанія Acronis також оголосила про світове запуск Acronis Disaster Recovery Service, єдиного рішення для резервного копіювання та відновлення в аварійних ситуаціях. Acronis Data Protection Platform, заснована на сучасній хмарній архітектурі, включає рішення типу «програмне забезпечення як послуга» для резервного копіювання, відновлення в аварійних ситуаціях, а також синхронізації та загального доступу до файлів. В основі платформи лежить Acronis AnyData Engine – унікальний набір потужних та надійних технологій захисту даних, які дозволяють збирати, зберігати та відновлювати дані, а також керувати ними та отримувати доступ до будь-яких даних з будь-якої точки.

Acronis Data Protection Platform підтримує безліч систем, що використовуються сьогодні, включаючи XEN, KVM, Linux, Virtuozzo, Docker, Open-Xchange і MySQL, крім Windows, Mac, Hyper-V, VMware, RHEV, Oracle VM, Microsoft Exchange і SQL. Платформа містить вбудовану систему автоматизації, яка дозволяє партнерам швидко та легко масштабувати рішення для підтримки мільйонів кінцевих користувачів у міру зростання бізнесу.

Інші новини