+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Реліз 12-ої версії WebSite X5 Evolution та Professional

Нова версія WebSite X5 Evolution 12 — чудовий інструмент для створення веб-сайтів, блогів та онлайн магазинів всього за 5 кроків: легка у використанні програма, все що потрібно – це мишка.< /p>

Сайти, створені за допомогою програми оптимізовані для пошукових систем, сумісні з усіма популярними браузерами та адаптивні, автоматично підлаштовуючись під дозвіл будь-якого пристрою (комп'ютер, планшет чи смартфон).

Відсутність необхідності турбуватися про технічні аспекти означає, що користувач, будь то веб-експерт або новачок, може сконцентруватися на дизайні сайту, вибравши з більш ніж 1 000 шаблонів, що налаштовуються, або створити свій з нуля.

Користувачі можуть створити карту сайту або блог з усіма необхідними сторінками, організованими за різними рівнями. Для заповнення сторінок вмістом (тексти, таблиці, зображення) WebSite X5 використовує зручну функцію перетягування Drag&Drop. Розширені функції включають онлайн магазини з можливістю оплати кредитними картками, багатомовні сайти, сторінки, захищені паролем для авторизованих користувачів та багато іншого. Завдяки вбудованому FTP-движку сайти відразу будуть опубліковані в Інтернеті і доступні через браузери та соціальні мережі.

Програма відкриває можливості створення сайтів, блогів та онлайн магазинів, всі вони адаптивні та доповнені програмою. Користувачі, які вибирають WebSite X5 Professional 12, отримують професійні сайти насичені спеціальними функціями, проте прості в управлінні та коректно працюють на всіх мобільних пристроях.

Однією з ключових додаткових функцій є програма FeedReady, доступне безкоштовно для iOS та Android. Програма може бути пов'язана з блогом або стрічкою RSS, а користувачам буде запропоновано стежити за оновленнями та новинами сайту. платіжних методів та знижок та багато іншого. Створення профілів вручну, доступ до розділів для членів та зареєстрованих користувачів повністю під контролем. Сайти, створені за допомогою WebSite X5 Professional 12, також отримують високі позиції в пошукових системах завдяки просунутим функціям аналізу та оптимізації.

Інші новини