+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Рейтинг 15 ІТ-сертифікатів, які приносять фахівцям найбільше грошей

Рейтинг 15 ІТ-сертифікатів, які приносять фахівцям найбільше грошей

CRN представила рейтинг 15 ІТ-сертифікатів, які приносять фахівцям найбільше грошей у США. У 2017 році чотири з шести найвищих сертифікатів були пов'язані з безпекою, але за два роки картина абсолютно змінилася, зазначає американське видання.

15. CCNP: Сертифікований професіонал з технологій комутації та маршрутизації Cisco
Середньорічна зарплата в США: $106 957

Ці фахівці набули навичок, що дозволяють спланувати, спроектувати, реалізувати, налаштувати, а також забезпечити експлуатацію та усунення несправностей у комутаторах та маршрутизаторах Cisco. Здобувачам потрібно не менше одного року досвіду роботи та базовий рівень навчання у вигляді сертифіката CCNA за технологіями маршрутизації та комутації.

14. CompTIA Network + 
Середньорічна зарплата: $107 143

Сертифікація CompTIA Network + дає спеціалістам служби техпідтримки мереж необхідні базові навички роботи з мережами. Учні проходять тестування щодо встановлення, обслуговування та усунення несправностей у дротових та бездротових мережах, а також за різними протоколами LAN та WAN та мережевою безпекою.

13. CompTIA Security + 
Середньорічна зарплата: $110 321

Цей іспит середнього рівня гарантує співробітникам знання з шифрування, контролю доступу та розробки безпечного програмного забезпечення та відповідні навички. Security+ часто розглядається як мінімальний рівень сертифікації для працівників, які хочуть працювати у сфері безпеки. Здобувачі повинні мати не менше двох років досвіду роботи в області ІТ-адміністрування.

12. Citrix Certified Associate – Virtualization 
Середньорічна зарплата: $113 442

Сертифікація CCA-V початкового рівня дозволяє адміністраторам ПК та програм отримати базові навички управління, обслуговування, моніторингу та усунення несправностей у середовищах Citrix. Єдина вимога - це практичний досвід та складання необхідного іспиту.

11. Certified Ethical Hacker (CEH) 
Середньорічна зарплата: $116 306

Сертифікація CEH дозволяє професіоналам, які відповідають за безпеку мережі та даних, довести свою здатність тестувати засоби захисту за допомогою інструментів і методів хакерів.

10. CISSP: Сертифікований спеціаліст з безпеки інформаційних систем 
Середньорічна зарплата: $116 900

CISSP - незалежна сертифікація Міжнародного консорціуму з сертифікації безпеки інформаційних систем, покликана допомогти професіоналам у сфері безпеки довести свою компетентність.

9. CRISC: Сертифікований спеціаліст у галузі управління ризиками та контролю інформаційних систем 
Середньорічна зарплата: $117 395 доларів США

CRISC – сертифікація ISACA, раніше відома як Асоціація аудиту та контролю інформаційних систем. Професіонали із сертифікацією CRISC проводять оцінку ризиків і можуть впроваджувати, розробляти та підтримувати засоби контролю інформаційних систем.

8. CISM: Сертифікований менеджер з інформаційної безпеки 
Середньорічна зарплата: $118 412

Сертифікація CISM, яка також надається ISACA, орієнтована на спеціалістів, які забезпечують інформаційну безпеку на підприємстві. Вимоги до сертифікації включають не менше п'яти років досвіду роботи в галузі інформаційної безпеки, з яких не менше трьох років мають включати досвід менеджера з безпеки.

7. ITIL Foundation 
Середньорічна зарплата: $120 566

Сертифікація початкового рівня, що підтверджує базові знання процесів та визначень ITIL. Ця сертифікація є обов'язковою умовою інших проміжних курсів ITIL. У 2019 році з'явилася найновіша версія ITIL 4, яка враховує гнучкі підходи до управління ІТ, наприклад, DevOps, Agile і Lean.

6. Microsoft Certified Solutions Expert (MCSE): Server Infrastructure 
Середньорічна зарплата: $121 288

Цю сертифікацію стало неможливо отримати з 2018 року, але раніше видані сертифікати досі діють. Сертифікацію розділили на чотири інші з акцентом на мультихмарні стратегії. До них відносяться Microsoft Certified: Azure Administrator Associate, Microsoft Certified: Azure Developer Associate, Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert та MCSE: Core Infrastructure. Сертифікація Microsoft Certified Azure Administrator Associate є найбільш затребуваною з них.

5. AWS Certified Developer - Associate 
Середньорічна зарплата: $130 369

Сертифікат AWS Certified Developer - Associate доводить досвід розробки та підтримки програм у хмарній інфраструктурі Amazon, а також здатність ефективно використовувати інструменти розробника програмного забезпечення AWS для оптимізації продуктивності додатків. Цей сертифікат входить до п'ятірку найоплачуваніших сертифікатів Global Knowledge вже другий рік поспіль.

4. AWS Certified Solutions Architect - Associate 
Середньорічна зарплата: $132 840

Іспит підтверджує здібності та знання випробуваного в галузі розробки архітектури безпечних та надійних додатків на базі технологій AWS та їх розгортання. Він також входить до п'ятірки найоплачуваніших сертифікатів Global Knowledge. Для сертифікації потрібно щонайменше шість місяців практичного досвіду роботи з AWS.

3. Certified ScrumMaster 
Середньорічна зарплата: $135 441

Scrum – це загальна структура для ефективної спільної роботи над складними продуктами. Сертифікований скрам-майстер – фахівець, знайомий з методологією Agile Scrum і який має досвід керівництва командою із застосуванням Scrum-середовища.

2. Project Management Professional 
Середньорічна зарплата: $135 798

Сертифікація Project Management Professional призначена для керівників з досвідом та знаннями, необхідними для розробки, планування та реалізації проектів. Досвід керування проектами є обов'язковою умовою для сертифікації PMP.

1. Google Certified Professional Cloud Architect 
Середньорічна зарплата: $139 529

З 2017 по 2019 роки сертифікація Google Certified Professional Cloud Architect стала провідною високооплачуваною сертифікацією в галузі ІТ. Сертифікація хмарного архітектора показує, що фахівець здатний розробляти і керувати безпечною хмарною архітектурою, що масштабується, за допомогою GCP, зазначає CRN.

Інші новини