+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat представила Red Hat OpenShift 4 – наступне покоління корпоративної платформи Kubernetes

Red Hat представила Red Hat OpenShift 4 – наступне покоління корпоративної платформи Kubernetes

Red Hat представила Red Hat OpenShift 4 – наступне покоління корпоративної платформи Kubernetes, повністю переробленої для задоволення вимог оркестрації контейнерів у виробничих системах.

За інформацією компанії, платформа OpenShift 4 розроблена для реалізації хмарних можливостей в гібридній хмарі за рахунок автоматизації оновлень у всіх точках розгортання Kubernetes. Завдяки підвищеній гнучкості для розробників і підтримці Kubernetes Operators, платформа допомагає закласти більш надійну і однакову основу для запуску як уже існуючих, так і хмарних робочих навантажень, що тільки з'являються. На травень 2019 року платформу OpenShift використовують для прискорення розробки та доставки своїх додатків понад 1 000 організацій з різних галузей по всьому світу.

Гібридні та мультихмарні проекти є на травень 2019 року галузевим стандартом. Згідно з прогнозами IDC, до 2020 року більш ніж 90% усіх міжнародних організацій реалізовуватимуть власну мультихмарну стратегію. Платформа Red Hat OpenShift 4 спрощує розгортання гібридних та мультихмарних оточень, дозволяючи ІТ-підрозділам прискорити впровадження додатків та допомагаючи підприємствам процвітати та диференціювати свою пропозицію в умовах все більш конкурентних ринках.

Платформа Red Hat OpenShift 4 створена для роботи в різних оточеннях і знаменує собою наступну еру стандарту Kubernetes для автоматизації та застосування практик щодо сучасних додаткових платформ. Red Hat OpenShift 4 використовується як уніфікована хмарна система у світі гібридних технологій та дозволяє реалізувати підходи з максимальною автоматизацією за рахунок:

 • Самоврядної платформи для гібридної хмари, яка забезпечує зручну хмарну роботу за рахунок автоматизації програмних оновлень і управління життєвим циклом у масштабах усієї гібридної хмари, що досягається за рахунок використання базису Red Hat Enterprise Linux і Red Hat Enterprise Linux CoreOS. Все це забезпечує додаткову безпеку, можливість аудиту, повторюваність, простоту управління та зручність для користувача.
 • Можливості адаптації та гетерогенна підтримка, які будуть доступні в 2019 році від найбільших постачальників хмарних сервісів, в тому числі від Alibaba, Amazon Web Services (AWS), Google Cloud, IBM Cloud, Microsoft Azure, а також для технологій приватної хмари, таких як OpenStack, платформ віртуалізації і bare-metal серверів.
 • Спрощена установка повного стеку за рахунок автоматизації процесів полегшує та прискорює початок роботи з корпоративною платформою Kubernetes.
 • Спрощене розгортання програм та керування їх життєвим циклом за допомогою Kubernetes Operators. Корпорація Red Hat стала першою, хто запропонував можливість запуску складних Stateful додатків на Kubernetes з випуском рішення Operators, яке дозволяє автоматизувати обслуговування додатків, їх масштабування, а також відпрацювання відмов. OpenShift 4 пропонує Red Hat OpenShift Certified Operators. Завдяки взаємодії Red Hat з великою партнерською екосистемою, сьогодні OpenShift 4 включає безліч різноманітних додатків, які можуть запускатися у вигляді сервісу в гібридному. хмарі.

Платформа Red Hat OpenShift Container Platform є сертифікованою і відповідною стандартам платформою Kubernetes, що підтверджено Cloud Native Computing Foundation (CNCF). Це корпоративне рішення Kubernetes, побудоване на базі корпоративної Linux платформи і спирається на експертизу open source спільноти та сумісну екосистему.

Щоб забезпечити ще більш гнучку модель впровадження зі збереженням покращеної безпеки та високої стабільності, у платформі OpenShift 4 була представлена ​​Red Hat Enterprise Linux CoreOS, вбудована (компактна) версія операційної системи Red Hat Enterprise Linux, спеціально доопрацьована для OpenShift. Поява Red Hat Enterprise Linux CoreOS забезпечує підприємствам додатковий вибір під час впровадження корпоративної платформи Kubernetes у вигляді легкого, повністю незмінного, оптимізованого для контейнерів дистрибутива Linux. У цій версії дистрибутива питанням безпеки та стабільності, як і раніше, приділяється першорядне значення, при цьому автоматичні оновлення керуються Kubernetes і включаються в OpenShift одним натисканням кнопки. Це допомагає скоротити обсяг робіт з технічного обслуговування та підвищити продуктивність бізнесу.

Розробка програм є обов'язковим атрибутом для багатьох ІТ-компаній, особливо з урахуванням зростаючої ролі подібних розробок у прискоренні цифрової трансформації. Платформа OpenShift 4 підтримує зростаючі потреби розробки додатків і виступає як єдина платформа, що допомагає оптимізувати продуктивність розробників. Зокрема, у ній реалізовано такі можливості:

 • Сервіси самообслуговування, автоматизації та розгортання додатків, які допомагають розробникам розширювати можливості своїх додатків за допомогою надання на вимогу прикладних сервісів та автоматизації процесів складання та розгортання для контейнізованих додатків за допомогою Operators.
 • Робочі простори Red Hat CodeReady Workspaces, які дозволяють розробникам використовувати всю потужність контейнерів та Kubernetes, при цьому забезпечують вже знайомі інтегровані інструменти розробки (IDE), які використовуються в повсякденній роботі. Простори CodeReady Workspaces пропонують ще більш однорідне, захищене і пристосоване для спільної роботи оточення, ніж при запуску контейнерів або віртуальних машин на ноутбукі. Сюди відносяться інструменти та залежності для створення коду, складання, тестування, запуску та налагодження контейнізованих програм у веб-IDE.
 • Рішення OpenShift Service Mesh, яке поєднує в собі проекти Istio, Jaeger та Kiali та утворює єдиний інструмент для «кодування» логіки комунікацій в архітектурах додатків на базі мікросервісів. Завдяки йому команди розробників можуть зосередитись на бізнес-логіці.
 • Knative для складання serverless додатків у Developer Preview, що робить Kubernetes відповідною платформою для складання, розгортання та управління безсерверними робочими навантаженнями та форматами «функцій як сервісу» (FaaS). Серед характеристик Knative можна відзначити можливості мінімізації ресурсів (scale-to-zero), автомасштабування, внутрішньокластерного складання (in-cluster builds) та підтримку подійних платформ (eventing frameworks) для розробки нативних хмарних програм у Kubernetes. Все це дозволяє розробникам зосередитися на написанні коду, при цьому складні процеси збирання, розгортання та керування їхніми програмами залишаються прихованими.
 • KEDA (Kubernetes-based event-driven autoscaling – подійне масштабування на базі Kubernetes), спільна розробка Microsoft і Red Hat, яка підтримує розгортання безсерверних подійних контейнерів у Kubernetes, забезпечуючи роботу Azure Functions в OpenShift, в Developer Preview. Все це дозволяє прискорити розробку подійних безсерверних функцій як у гібридній хмарі, так і локально на Red Hat OpenShift.
 • Оточення для розгортання додатків з підтримкою Operator в OpenShift і Red Hat Middleware, дозволяють реалізувати весь потенціал OpenShift Certified Operators при критично важливій інтеграції і для автоматизації процесів. Це дозволяє ІТ-організаціям уніфікувати свої оточення розробки на базі можливостей Operator, внаслідок чого розробники зможуть зосередитися на створенні сервісів та програм наступного покоління, не турбуючись про необхідність оновлень або обслуговування своїх інструментів.
 • Контейнерне сховище Red Hat OpenShift Container Storage 4 з підтримкою Operator, на травень 2019 року знаходиться у стадії розробки. Воно пропонує високомасштабоване постійне сховище для хмарних додатків, де необхідні такі функції як шифрування, реплікація або забезпечення доступності в гібридній хмарі. Команди, що працюють над додатками, зможуть динамічно виділяти ресурси для постійних томів для різних типів робочих навантажень, у тому числі для баз даних SQL/NoSQL, процесів безперервної інтеграції та безперервного розгортання додатків, технологій штучного інтелекту / машинного навчання.

Інші новини