+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Red Hat виступатиме куратором проектів OpenJDK 8 та OpenJDK 11

Red Hat виступатиме куратором проектів OpenJDK 8 та OpenJDK 11

Red Hat, світовий постачальник рішень з відкритим вихідним кодом, виступатиме куратором проектів OpenJDK 8 і OpenJDK 11 після того, як компанія Oracle перейняла керівну роль у цих проектах. З цим переходом компанія Red Hat підтверджує свою відданість Java спільноті.

OpenJDK є реалізацією мови Java з відкритим вихідним кодом, однієї з найпоширеніших мов програмування, що використовуються для створення корпоративних додатків. Виступаючи в ролі куратора під час випуску чергових версій OpenJDK 8 та OpenJDK 11, Red Hat продовжить тісну роботу з спільнотою, щоб і в майбутньому впроваджувати інновації в Java.

Окрім своєї роботи з окремими спільнотами OpenJDK, компанія Red Hat очолює вертикальну розробку Shenandoah, високопродуктивного збирача сміття, який є частиною OpenJDK 12.

Red Hat планує представити дистрибутив OpenJDK в установнику Windows в найближчі тижні, а також поширювати рішення IcedTea-Web, безкоштовну програмну реалізацію Java Web Start, у складі свого дистрибутива OpenJDK для Windows. Рішення JDK Mission Control доступне в Red Hat Software Collections , а також в рамках Red Hat Customer Portal для Windows. Це дозволяє розробникам та адміністраторам збирати та аналізувати дані від Java додатків, які запущені локально або розгорнуті у виробничих середовищах.

Інші новини