+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Розробники Microsoft Flight Simulator намагатимуться зробити все можливе, щоб додати підтримку VR

Розробники Microsoft Flight Simulator намагатимуться зробити все можливе, щоб додати підтримку VR

В інтерв'ю AVSIM глава авіасимулятора Microsoft Flight Simulator, що знаходиться в розробці, заявив, що команда «постарається зробити все можливе», щоб додати підтримку VR.

«Відразу після показу трейлера на E3 багато хто захоплено говорив, що було б непогано реалізувати в грі підтримку VR прямо з самого початку. Щиро кажучи, це не входило до наших планів. Але ми слухаємо, і ми чули це, тому намагатимемося зробити все можливе, щоб це сталося, - сказав Ньюманн. — Незалежно від того, чи збираємось додати [підтримку VR] на запуску, зараз ми не можемо взяти на себе це зобов'язання, але усвідомимо бажання [гравців]. [...] Ми постараємося віддати пріоритет [віртуальної реальності] натомість чогось іншого».

Раніше Microsoft повідомила, що Flight Simulator не підтримуватиме VR на запуску, але, «можливо», ця функція з'явиться пізніше.

Microsoft Flight Simulator був анонсований на E3 2019 для ПК (Windows 10) та Xbox One. Симулятор використовує аерофотознімки надвисокої роздільної здатності, джерелом яких є Bing Maps. Технологія машинного навчання у хмарі Microsoft Azure створює 3D-декорації з цих зображень у величезному масштабі. Симулятор також працюватиме без підключення до Мережі, але тоді світ буде значно менш детальним.

Ігрові журналісти, яким вдалося випробувати Microsoft Flight Simulator, розповіли, що генерація карт настільки точна, що вони змогли розпізнавати свій власний житловий комплекс із повітря. Також повідомляється, що реалістичність графіки набагато випереджає будь-який інший симулятор. на ринку. Втім, переконатись у цьому ми можемо і самі: на скріншотах гра виглядає практично фотореалістично.

Дані про погоду також витягуються із реального світу, а штучний інтелект оточення моделює справжні польоти, що відбуваються в режимі реального часу. За допомогою цієї технології навіть стихійні лиха, які відбуваються зараз, можуть бути випробувані в симуляторі.

Microsoft Flight Simulator вийде 2020 року.

Інші новини

Найкраща ціна