+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

RAIDIX ERA 2.0 - реліз високопродуктивного програмного RAID для NVMe-накопичувачів та нових типів SAN-мереж

RAIDIX ERA 2.0 - реліз високопродуктивного програмного RAID для NVMe-накопичувачів та нових типів SAN-мереж

Raidix ERA — високопродуктивний програмний RAID, розроблений спеціально для NVMe-накопичувачів та нових типів SAN-мереж.

Технології Raidix ERA використовують потенціал flash-пристроїв (NVMe, SAS, SATA) для створення швидкого та відмовостійкого RAID-масиву, доступного у вигляді локального блокового пристрою, який може бути експортований по мережі за допомогою додаткового ПЗ.

RAIDIX ERA 2.0 – оптимізована версія програмного забезпечення для створення швидких та відмовостійких RAID-масивів на пристроях NVMe, SAS і SATA.

У цій версії доступні оптимізації продуктивності для різних патернів. Представлена ​​версія ПЗ змушує RAID «не лінуватися» і активно використовувати доступні обчислювальні ресурси не тільки за повного, а й за часткового навантаження.

У порівнянні з попереднім релізом у RAIDIX ERA 2.0 покращено продуктивність на послідовний запис маленькими блоками. Оновлений детектор послідовностей дозволяє з високою точністю визначати послідовний або випадковий запис та за необхідності об'єднувати запити. В результаті зменшується кількість операцій read-modify-write та підвищується швидкість роботи системи. І все це — на великих швидкостях, властивих NVM-накопичувачам.

RAIDIX ERA 2.0 дозволяє збільшувати продуктивність також на малопотокових патернах за допомогою параметра scheduling I/O. Цей параметр використовується для деяких типів навантаження і дозволяє передавати запити на ті CPU, де їх обробка буде проходити швидше. Для основних типів навантаження I/O по можливості обробляються на тих же CPU, на які були отримані – цей алгоритм був реалізований в RAIDIX ERA 1.0.

Тестування показали, що продуктивність RAIDIX ERA 2.0 на операціях випадкового запису блоком 4KiB перевищує продуктивність mdraid і Intel VROC у 120 разів. Тестування проводилося за допомогою FIO 3.1 на серверній платформі Western Digital Server24 з накопичувачами Ultrastar DC SN620 (3.2TB/1.2DWD).

Інші новини