+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ProtonMail оголосив про випуск криптографічної бібліотеки GopenPGP

ProtonMail оголосив про випуск криптографічної бібліотеки GopenPGP

Розробники захищеної пошти ProtonMail оголосили про випуск криптографічної бібліотеки GopenPGP

Раніше ProtonMail взяли на себе підтримку популярної бібліотеки шифрування електронної пошти на базі JavaScript OpenPGP.js; компанія привнесла багато цікавого до проекту, а також забезпечила проведення незалежного аудиту безпеки бібліотеки.

GopenPGP є черговим проектом ProtonMail: комбінація високорівневої бібліотеки OpenPGP та форка криптографічної бібліотеки golang з підтримкою еліптичної криптографії.

Ми запустили цей проект, щоб спростити завдання розробникам мобільних і декстопних додатків, які бажають використовувати OpenPGP у своїх додатках, - вказується в повідомленні ProtonMail.

Бібліотека вже використовується у власних мобільних додатках ProtonMail під iOS і Android, а також у кількох їх платних рішеннях (Bridge, Import-Export).

Крім того, GopenPGP відкриває дорогу до відкриття вихідних мобільних та десктоп-додатків ProtonMail. Вихідники веб-програми були опубліковані ще в 2015 році.

ProtonMail - сервіс електронної пошти, захищений шифруванням.

Сервіс створено у 2013 році співробітниками Європейської організації з ядерних досліджень (ЦЕРН). Сервери ProtonMail розміщені в Швейцарії, де діють жорсткі закони про захист приватності.

Повідомлення, що надсилаються між користувачами ProtonMail, автоматично шифруються. Листи, надіслані з ProtonMail на інші поштові сервіси, зашифровуються за бажанням відправника. При кодуванні застосовуються відкриті технології AES, RSA та OpenPGP, а також пароль, який повинні знати і відправник, і одержувач листа.

Пошта використовує додатковий пароль, при втраті якого весь вміст скриньки знищується. Під час надсилання повідомлення користувач може встановити для нього таймер самознищення – щонайменше одну годину, максимум чотири тижні.

За такі просунуті заходи безпеки ProtonMail прозвали «поштою для параноїків».

Інші новини

Найкраща ціна