+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Промислова кібербезпека. Захист найвразливішої ланки. Безкоштовний вебінар.

В останні роки помітно зросла кількість кібератак на промислові системи, у тому числі на автоматизовані системи управління технологічними процесами (АСУ ТП) та системи диспетчерського контролю та збору даних (SCADA).

Нашумілі атаки Stuxnet і BlackEnergy продемонстрували, що зараженого USB-накопичувача або фішингового листа достатньо, щоб зловмисники подолали фізичну ізоляцію мережі (так званий «повітряний зазор»). Традиційних заходів безпеки вже недостатньо для захисту промислових середовищ від кіберзагроз.
Протягом останніх чотирьох років ризик переривання ланцюжка поставок та порушення виробництва визнається у всьому світі головною проблемою промислових корпорацій. Тому не дивно, що кібербезпека набуває особливої ​​ваги.
 
На вебінарі Промислова кібербезпека. Захист найвразливішої ланки. 23 листопада 2017 року, 11.00 фахівці Лабораторії Касперського розкажуть, як захистити промислові системи на кожному рівні (включаючи сервери АСУ ТП/SCADA, людино-машинні інтерфейси, інженерні робочі станції, ПЛК, мережеві з'єднання та інше), не порушуючи безперервності роботи та стабільності технологічного процесу.
На вебінарі спікер:
  • Пояснить, чому вимоги до кібербезпеки для середовищ АСУ ТП та звичайних комерційних організацій дуже відрізняються
  • Розкаже, як оцінити рівень захищеності промислових систем
  • Проведе огляд процесно-орієнтованого підходу до забезпечення кібербезпеки
  • Відповість на ваші запитання
Щоб взяти участь у вебінарі:
 
1. Перейдіть на http://ml.kaspersky.com/TmHIk0C0U003PJe35mfqmN0
 
2. Натисніть кнопку Реєстрація.
 
3. Заповніть форму та натисніть кнопку Надіслати.
 
4. За 10 хвилин до початку вебінару перейдіть за посиланням, вказаним у листі з даними про реєстрацію, і натисніть кнопку Приєднатися.

Інші новини