+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Progress Software оголосила про придбання Ipswitch - виробника програмних рішень для моніторингу комп'ютерних мереж, додатків та серверів

Progress Software оголосила про придбання Ipswitch - виробника програмних рішень для моніторингу комп'ютерних мереж, додатків та серверів

ІТ-інфраструктура сучасних організацій з кожним роком стає дедалі об'ємнішою та складнішою, існує ризик втратити контроль над своїми ІТ-активами. Ipswitch WhatsUp Gold визначає їхнє фізичне місцезнаходження, автоматично будує карту мережі та списки ресурсів, що значно здешевлює та прискорює процес пошуку необхідних компонентів. Система надає автоматичні звіти про контракти на гарантію та надання послуг, повідомляє системних адміністраторів про наявність застарілого ПЗ та закінчення терміну його дії. Також у її функціонал входять можливості керування бездротовою системою, конфігурацією мережі та контроль різних програм на одному екрані.

Progress Software оголосила про придбання Ipswitch за $225 млн. Покупець сплатить угоду, яку планується закрити у квітні, за допомогою коштів (у тому числі взятих у кредит), тобто без залучення своїх акцій.

Передбачається, що поглинання Ipswitch посилить портфель продуктів Progress для компаній, які представляють малий та середній бізнес. До клієнтів Ipswitch входять банки та інші фінансові організації, страхові компанії, рітейлери, медичні та біомедичні установи, а також державні органи. До кінця березня 2019 року в Ipswitch налічується близько 24 тис. замовників у 170 країнах.

Progress сподівається на збільшення прибутку та грошових потоків відразу після закриття угоди щодо придбання Ipswitch. Спочатку договір між компаніями мають схвалити регулятори.

Atlas Technology Group консультувала Ipswitch з фінансових питань, а Latham & Watkins — з юридичних. Консультантами Progress виступили компанії Wilmer Cutler Pickering Hale та Dorr.

У Ipswitch відмінна репутація, продукти найвищої якості, процвітаюча клієнтська база та партнерська екосистема, а також висококваліфіковані та зацікавлені своєю справою співробітники, — каже генеральний директор Progress. — Вже більше року ми говоримо, що збільшення угод щодо злиття та поглинання є важливою частиною нашої стратегії. Купівля Ipswitch — це саме той тип угод, на який ми націлені, щоб збільшити масштаб бізнесу та грошові потоки.

Progress та Ipswitch схожі на те, що давно створили бізнес, який допомагає компаніям вирішувати критично важливі завдання за допомогою ефективних і простих у використанні рішень

Після заяви про купівлю Ipswitch, а також публікації фінансового звіту акції Progress подорожчали на 20%.

Інші новини