+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Програмні продукти Autodesk версії 2022 доступні для навчальних закладів через Освітню спільноту Autodesk

Програмні продукти Autodesk версії 2022 доступні навчальним закладам через Освітню спільноту Autodesk

Прийнятними студентами та викладачами є особи, які навчаються, працевлаштовуються або пов'язані за контрактом із відповідним навчальним закладом, акредитованим уповноваженим державним органом для виконання основної мети навчання зарахованих студентів. До них відносяться акредитовані загальноосвітні школи та вищі навчальні заклади.

 • Студентів
 • Вчителів
 • Учасники та куратори конкурсів, спонсорованих autodesk
 • Недотримання вимог навчального плану

Студентів

До прийнятних студентів також відносяться особи, які займаються наступними видами діяльності:

 • Домашнє навчання
  Учні, які навчаються вдома, відповідають вимогам, якщо ви можете надати документацію про членство в національно визнаній організації домашнього навчання (або організації, прямо визнаної місцевим шкільним органом як прийнятна альтернатива акредитованому навчальному закладу). 
 • Публікації
  Студенти можуть брати участь у складанні плану для навчальних закладів з метою написання курсових або дипломних робіт. Це стосується розділів, для яких інформація надається галузевим партнером за умови, що дана діяльність є частиною роботи студента над отриманням ступеня.
 • Стажування (Австрія, Німеччина, Швейцарія та Великобританія)
  Студенти, які беруть участь у Корпоративній програмі стажування, можуть встановлювати або використовувати програмне забезпечення, доступне в рамках Освітнього плану, на комп'ютері компанії, при дотриманні певних умов.

Вчителів

 Прийнятними викладачами є співробітники та незалежні підрядники, основною метою яких є підготовка зарахованих студентів у кваліфікованому навчальному закладі.

Учасники та куратори конкурсів, спонсорованих autodesk

Студенти, які зареєстровані та прийняті як конкурсанти на змагання, спонсоровані Autodesk, а також наставники, які надають їм можливості для навчання та навчання, відповідають вимогам Плану навчальних закладів.

Студентам та викладачам надається один рік безкоштовного доступу до продуктів та послуг Autodesk, поновлюваних за правом.

Інші новини

Найкраща ціна