+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Програма для резервного копіювання Handy Backup повністю сумісна з Windows 10

Програма створює та відновлює резервні копії будь-яких типів даних під керуванням Windows 10, включаючи такі поширені дані, як:

  • Будь-який файл або папка, вибраний користувачем вручну або за маскою імені;
  • Бази даних будь-якої СУБД, включаючи MS SQL, MySQL, PostgreSQL та IBM DB2;
  • Бібліотеки Windows – “Завантаження”, “Документи”, “Зображення” та інші;
  • >
  • Образи дисків, як завантажувальних, так і для дисків з даними;
  • Віртуальні машини всіх типів та їх серверні масиви;
  • Реєстр та інші службові файли та каталоги Windows 10;
  • Дані, що зберігаються в мережі на віддалених машинах під Windows або Linux.

Для зберігання резервних копій Handy Backup використовує безліч сучасних типів, пристроїв та технологій зберігання даних, сумісних з Windows 10. Локальні і зовнішні пристрої, що підключаються, вільно співіснують в як сховища резервних копій Handy Backup з віддаленими сервісами для розміщення даних, включаючи мережні диски NAS, сервери FTP/SFTP/FTPS та “хмарні” сервіси.

Розширений набір можливостей керування резервним копіюванням у Handy Backup включає такі функції, як виконання завдань з розкладу, стиснення та шифрування даних, повне, інкрементальне та диференціальне копіювання, зберігання кількох версій однієї і тієї ж резервної копії, вбудовування завдання резервного копіювання в послідовність виконуваних завдань або програм, а також широкий комплекс засобів для повідомлення користувача про виконану роботу .

Переваги Handy Backup перед вбудованим засобом створення резервних копій Windows 10
Як повнофункціональна зовнішня утиліта резервного копіювання, Handy Backup надає набагато ширші можливості для управління резервним копіюванням. копіюванням та відновленням будь-яких даних, ніж вбудована утиліта бекапу Windows 10. При цьому вбудований засіб резервного копіювання Windows 10 може чудово поєднувати свою роботу з використанням Handy Backup для різних завдань

Інші новини

Найкраща ціна