+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Переваги інтегрованої структури мережевого операційного центру та центру моніторингу ІБ

Переваги інтегрованої структури мережевого операційного центру та центру моніторингу ІБ

Чи відповідають поточні витрати на забезпечення безпеки потребам вашої організації?

Чи відчуваєте ви брак кваліфікованих фахівців у галузі безпеки?

Чи маєте ви засоби кореляції подій NOC (мережевого операційного) центру) та SOC (центру моніторингу інформаційної безпеки) з метою виявлення та протидії просунутим загрозам?

Традиційний підхід до безпеки, що передбачає регулярне розгортання нових спеціалізованих рішень, у сучасних умовах призводить лише до зростання навантаження на мережу. Час відмовитися від цього підходу та розпочати підготовку корпоративної мережі до цифрової трансформації.

У даному дослідженні розглянуто нові виклики мережевої безпеки, що виникають в епоху цифрової трансформації, а також описані переваги інтеграції технологій NOC та SOC.

Безперечно, іноді у керівників безпеки виникає відчуття, що вони змушені підніматися ескалатором, що йде вниз. Ми живемо в епоху стрімкої цифрової трансформації, яка призводить до появи нових напрямків атак, збільшує навантаження та ускладнює управління безпекою. Поряд із цими проблемами виникають і інші: у міру появи нових загроз захиститися від них стає дедалі складніше. Обмеженість ресурсів призводить до звуження охоплення та ефективності систем безпеки. Співробітники відділів інформаційної безпеки та обслуговування мереж потрапили до серця цього шторму — вони змушені вирішувати протилежні одне одному завдання. Оператори мережевих операційні центри (NOC) прагнуть максимального збільшення пропускної спроможності, часу безперебійної роботи та доступності, тоді як співробітники центрів виконання операцій безпеки (SOC) для визначення ефективності своєї діяльності використовують показники виявлення та блокування загроз.

 

Інші новини

Найкраща ціна