+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Свято креативних технологій "Еволюція творчості" компанії Adobe Systems

У ході світового турне гуру цифрової індустрії відвідають столицю, щоб перевернути звичне уявлення про роботу з продуктами Adobe у сфері дизайну та друку, відео та фотообробки, веб та мобільних технологій. Найпопулярніші міжнародні євангелісти Adobe – Грег Рюїс, Джейсон Левін, Террі Уайт та Пол Трені продемонструють не лише останні розробки творчої індустрії, але й поділяться з учасниками «Еволюції творчості» власним досвідом створення та обробки інтерактивного та мультимедійного контенту. Настав час по-новому глянути на Adobe Creative Suite. Якщо ви все ще користуєтеся CS3 або CS4, вам не вистачає дуже багато: потужності 64-розрядних обчислень та інтелектуальної реконструкції фону Content-Aware Fill and Scale в Adobe Photoshop, нестандартних штрихів для художників та пензлів Bristle Brush в Adobe Illustrator, можливостей крос-платформної публікації контенту на планшетні пристрої в Adobe InDesign та десятків інших найновіших розробок Adobe.

Якщо ви працюєте з відео, вас вразять новий рівень продуктивності завдяки Mercury Playback Engine та 64-бітній архітектурі в Adobe Premiere Pro та функція інтелектуальної стабілізації Warp Stabilizer у Adobe After Effects. Для веб-дизайнерів будуть цікавими такі вдосконалення, як підтримка HTML5/CSS3 та інтеграція платформ JQuery/PhoneGap, які відкриють нові горизонти під час роботи з Adobe Dreamweaver.

І це лише небагато з того, про що міжнародні євангелісти - професійні популяризатори технологій Adobe - розкажуть під час свого світового турне.

Ви побачите, як ваші улюблені інструменти у складі Creative Suite еволюціонували за останні роки та подарували користувачам можливість значно підвищити продуктивність на всіх етапах робочого процесу та залишатися на хвилі останніх тенденцій у галузі цифрової творчості.

Ви дізнаєтеся, як працювати швидше та створювати цифровий контент для будь-яких мобільних пристроїв та екранів.

Детальніше ознайомитися з програмою «Еволюції творчості», а також придбати квитки ви зможете на офіційному сайті заходу www.cs5evolution.ru

 

Інші новини