+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Positive Technologies представила нову систему PT MultiScanner

PT MultiScanner дозволяє підвищити рівень виявлення шкідливих файлів без ризику компрометації даних у хмарних сервісах. Система паралельно сканує контент кількома антивірусними ядрами та точково аналізує поведінку шкідливих файлів та репутаційних сервісів.

Ключові особливості PT MultiScanner

 • Встановлюється всередині периметра, що захищається, дозволяючи працювати в ізольованих сегментах мережі і припиняти можливі витоку даних.
 • Виконує автоматизовану перевірку в режимах ретроспективного та статичного аналізу файлів на різних антивірусних двигунах, при цьому єдина внутрішня база знань Positive Technologies та репутаційні списки постійно оновлюються та виявляють те, що пропустили антивіруси.
 • Просто інтегрується в будь-яку IT-інфраструктуру за рахунок підтримки стандартних інтерфейсів і моніторингу файлових ресурсів та мережевого трафіку.
 • Перевірка відбувається через простий веб-інтерфейс, або через корпоративну поштову скриньку, на яку будь-який співробітник може надіслати листа з підозрілими вкладеннями.

Додаткові можливості PT MultiScanner

 • Інтеграція з MaxPatrol SIEM
  Дозволяє працювати з подіями та інцидентами в єдиному інтерфейсі, у прив'язці до топології мережі, а також отримувати кореляції вердиктів PT MultiScanner з подіями від інших систем.
   
 • Масштабованість
  Зі зростанням потоку сканованих об'єктів продуктивність PT MultiScanner легко регулюється лінійним нарощуванням компонентів системи.

Завдяки активному контролю завантажуваного через веб-форми контенту, PT MultiScanner може застосовуватися на порталах держпослуг, у банках та інших сферах, де необхідно перевіряти на віруси великий вхідний потік юридичних документів та файлів користувачів. Наразі завершується пілотування продукту у низці компаній фінансового, страхового та телекомунікаційного секторів бізнесу.

Інші новини

Найкраща ціна