+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Отримайте підписку TechNet з доступом до повних версій продуктів Microsoft під час реєстрації на TechEd Europe

Отримайте передплату TechNet з доступом до повних версій продуктів Microsoft

Під час реєстрації на TechEd Europe ви отримаєте передплату TechNet! Це чудова можливість отримати доступ до повнофункціональних версій продуктів Microsoft, серед яких ОС, різні програми, серверні рішення, а також програмне забезпечення Dynamics. З повним, необмеженим за часом доступом до такого спектру програмного забезпечення вам ніщо не завадить протестувати ІТ-потреби своєї організації. Однак це ще не все! Розширте свій досвід використання підписки TechNet завдяки навчальним курсам та матеріалам, включеним до складу підписки, а також вирішіть будь-які, навіть найскладніші ІТ-питання завдяки пріоритетній підтримці на форумах TechNet та сервісу «консьєрж-чат».

Отримайте додатковий бонус

Відвідавши конференцію на день раніше за її офіційний старт, у понеділок, 25 червня, і зареєструвавшись на спеціальні попередні семінари, ви зможете отримати більш глибоку технічну підготовку за продуктами та технологіями Microsoft. Кожен одноденний семінар проводитиметься галузевими експертами, і буде присвячений конкретним технічним питанням, спеціально обраним для відвідувачів TechEd Europe.

Зареєструйтесь заздалегідь та отримайте додаткову знижку

Зареєструйтесь до 31 березня 2012 року та отримайте знижку у розмірі €300. Відвідайте веб-сайт конференції TechEd Europe, щоб дізнатися більше про те, як знаходитися в центрі ІТ-подій!

Приєднуйтесь до конференції TechEd Europe в Амстердамі та вивчайте новітні продукти, отримайте можливість випробувати рішення Microsoft на практиці, а також не пропустіть шанс поспілкуватися наживо з найкращими експертами ІТ-індустрії з усього світу!

Інші новини