+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Отримайте безкоштовний запрошення на виставку електроніки та побутової техніки CEE (Consumer Electronics Expo) 2013, запросіть своїх друзів, автоматично беріть участь у конкурсах та гарантовано отримуйте призи!

Виставка пройде на території майже 12 000 м2, де можна буде побачити понад 130 стендів лідерів світової індустрії, відвідати майстер-класи та презентації. Такого заходу в Україні поки що не було! Побачити те, що можна придбати прямо зараз, новинки осені/зими та 2014 року, дізнатися, яка електроніка та побутова техніка може бути (у магазинах такого не побачити), підібрати собі техніку для дому, підказати іншим, взяти участь у конкурсах, отримати призи та просто провести час з користю – все це можна на виставці CEE 2013. На виставці можна навіть вибрати та замовити техніку з доставкою додому та, можливо, отримати спеціальну ціну.

Отримайте безкоштовний запрошення, запросіть своїх друзів, автоматично беріть участь у конкурсах та гарантовано отримуйте призи!

Запросіть на виставку своїх друзів (для безкоштовного відвідування), надіславши їм запрошення, надіслане вам після реєстрації. Якщо за вашим посиланням зареєструється 10 ваших друзів (максимальна кількість не обмежена), і щонайменше 5 з них відвідають виставку, ви автоматично стаєте учасником розіграшів призів, які проходитимуть на виставці кожні дві години. 50 найактивніших відвідувачів, які запросили найбільшу кількість друзів, які також зареєструються та відвідають виставку, гарантовано отримають приз.

Детальнішу інформацію про виставку та учасників ви можете дізнатись на офіційному сайті CEE 2013.
 

Інші новини