+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Підрядники Microsoft на правах анонімності розповіли про прослуховування розмов користувачів Skype

Підрядники Microsoft на правах анонімності розповіли про прослуховування розмов користувачів Skype

Стало відомо про те, що деякі розмови користувачів Skype прослуховуються сторонніми підрядниками, які залучаються Microsoft. У компанії стверджують, що ці дії здійснюються за згодою користувачів, а за записами людей не можна ідентифікувати.

Підрядники Microsoft на правах анонімності надали порталу Motherboard внутрішню документацію, скріншоти та фрагменти дзвінків користувачів, які містять розмови про стосунки та інші конфіденційні теми.

Співрозмовник видання розповів, що прослуховував у Skype записи «сексу по телефону» і чув, як користувачі називають голосового помічника Cortana свою повну адресу місця проживання і використовують його для пошуку порнографії.

Прослуховуються частини дзвінків користувачів Skype, які звертаються до вбудованого перекладача. Цей інструмент перекладає мову співрозмовників під час дзвінка і відображає її у вигляді тексту. Microsoft наймає людей, щоб ті прослуховували записи розмови з метою вдосконалення перекладача, оскільки в його основі лежать алгоритми машинного навчання. Підрядники отримують фрагменти розмов та варіанти перекладів, з яких вони мають вибирати найточніший. Іноді їм пишуть переклади самостійно.

У Microsoft відреагували на публікацію про прослуховування клієнтів та заявили наступне:

Microsoft збирає голосові дані для надання та покращення голосових сервісів, таких як пошук, голосові команди, служби диктування або перекладу. Ми прагнемо бути прозорими щодо збору та використання голосових даних, щоб клієнти могли зробити усвідомлений вибір щодо того, коли та як використовуються їхні голосові дані. Microsoft отримує дозвіл клієнтів перед збиранням та використанням їх голосових даних

Інші новини