+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Pilot-ICE - нове рішення від АСКОН для управління проектуванням та корпоративними даними проектної організації

Унікальні технології, закладені в Pilot-ICE, допоможуть зберегти та впорядкувати інформацію, проаналізувати дані та налагодити взаємодію між співробітниками організації та її замовниками, підрядниками, експертизою проектної документації.

Система Pilot-ICE 2014 р. орієнтована на проектні організації, які поки не використовують системи інженерного документообігу, або відмовилися від їх купівлі через вартість впровадження та обслуговування або через відсутність ІТ-фахівців. Нове рішення підійде тим, хто бажає отримувати вигоду від продукту «прямо з коробки», без річних циклів впровадження та мільйонних вкладень.

Pilot-ICE дасть керівникам інструменти для управління виконавчою дисципліною та корпоративним контентом, а дані звітів проектам або співробітникам вони зможуть використати для ухвалення рішень. Проектувальникам система дозволить організувати зручну колективну роботу під час створення проектно-кошторисної документації (ПСД). За допомогою Pilot-ICE вони зможуть здійснити простий пошук і запозичення напрацювань, аргументовано обґрунтувати трудомісткості виконаних робіт. , який з'являється у користувача після встановлення Pilot-ICE.

Інші новини