+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Parallels Desktop для Mac 13. Працюйте у Windows на комп'ютері Mac

Компанія Parallels випустила нову версію Parallels Desktop для Mac 13.

Основні нововведення:

Встановлення Windows 10 в один клік

У новій версії при встановленні Parallels Desktop 13 автоматично пропонується прямо у вікні Mac завантажити та встановити Windows 10. Вся установка займе не більше 15-20 хвилин. Після того, як користувач спробує продукт, він зможе ввести ліцензійний ключ Window, якщо він має або — купити.

Сенсорна панель

На нових MacBook Pro замість ряду функціональних клавіш використовується сенсорна панель Touch Bar, - по суті, довгий та вузький тач дисплей. З Parallels Desktop 13 можна налаштувати Touch Bar під себе. У тому числі запуск Windows-програм, відкриття певних папок, керування конкретними функціями і так далі. За замовчуванням, в Parallels Desktop 13 доступні вже готові набори клавіш для деяких, найчастіше затребуваних додатків. Якщо при роботі з Parallels Desktop 13 не запущено жодного Windows-програми, то в Touch Bar відображається панель завдань Windows (це зручно при роботі в режимі Coherence, коли гостьовий десктоп і панель завдань приховані).

Найпотрібніші люди завжди під рукою

У Parallels Desktop 13 інтегрована панель People Bar. Цей інструмент тільки готується до офіційного виходу в новому вересневому оновленні Windows 10, при цьому він вже доступний користувачам Parallels Desktop 13. Як це працює? У більшості з нас згодом складається певне коло спілкування з друзів, рідних, колег та бізнес-партнерів. Нерідко листуючись з ними, нам доводиться постійно відкривати поштовий клієнт та месенджери (наприклад, Skype), щоб знайти потрібний контакт та написати листа або повідомлення. Щоб не шукати кожного разу за контакт-листами та меню, можна налаштувати іменні панелі People Bar з усіма контактами щодо конкретних людей. Незважаючи на те, що у Windows панелі People Bar може бути не більше трьох контактів, на панелі Mac Dock з Parallels Desktop 13 подібних обмежень за кількістю немає.

Малюнок-в-картинці

Ця функція добре знайома власникам сучасних телевізорів. Допустимо, ви дивитеся цікаву передачу, але тут починається рекламна пауза. Дивитись рекламу нікому не подобається, і ви тимчасово переключаєтеся на інший канал. А щоб не пропустити моменту закінчення реклами, можна вивести в кут екрану маленьке зображення попереднього каналу, щоб краєм ока поглядати, чи знову не почалася передача, яку ви дивилися. У Parallels Desktop 13 реалізована така сама функція - можна вивести на екран маленькі віконця, в яких відображається життя у ваших віртуальних машинах.

Продуктивність

У Parallels Desktop 13 операції з файлами у Windows та Mac можуть виконуватися на 20-50% швидше, ніж у 12-й версії. Покращено механізм роботи з USB-пристроями, приріст швидкості у більшості сценаріїв становив 40%. На віртуальних машинах з об'ємом пам'яті за замовчуванням моментальні знімки (snapshots) робляться на 16% швидше, а на машинах зі збільшеним об'ємом — на 100%.

На кожну віртуальну машину тепер можна виділяти до 32 віртуальних процесорів до 128 Гб віртуальної оперативної пам'яті (версія Pro – для iMac Pro). Це зроблено напередодні анонсованого iMac Pro, який оснащуватиметься аж 18-ядерними процесорами, які за допомогою Hyperthreading можуть перетворюватися на 36 віртуальних процесорів.

Також покращено підтримку Intel VTune Amplifier, впроваджено підтримку LBR та інструментів на основі лічильників апаратного моніторингу під Linux (perf та Mozilla rr).

До High Sierra готові

У вересні очікується вихід нової версії macOS - High Sierra. Parallels заздалегідь отримала доступ до бета-версії та адаптувала всі нововведення під нові можливості цієї операційної системи.

Інші новини

Найкраща ціна