+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Відкрита платформа IBM для впровадження надійного ІІ в корпоративні програми тепер називається Watson OpenScale

Відкрита платформа IBM для впровадження надійного ІІ в корпоративні програми тепер називається Watson OpenScale

IBM повідомила про коригування назви продукту: відкрита платформа IBM для впровадження надійного ІІ в корпоративні програми тепер називається Watson OpenScale.
  
Ця невелика зміна акцентує ту роль, яку Watson OpenScale грає у великому портфелі комерційних програм IBM для штучного інтелекту. Ми вважаємо, що тепер буде гранично ясно, що Watson OpenScale працює в тісній зв'язці з Watson Studio, Watson Machine Learning, Watson Knowledge Catalog та іншими програмами та сервісами Watson, що допомагають організаціям створювати, виконувати, обслуговувати та розгортати програми з ІІ у будь-якій хмарі.
  
IBM допомагає компаніям розкривати справжній потенціал ІІ за рахунок використання даних з будь-яких сховищ, застосування передових інструментів та фреймворків, а також розгортання моделей ІІ у різноманітних середовищах. Watson OpenScale допомагає клієнтам управляти численними екземплярами ІІ незалежно від того, де вони були розроблені, і наочно пояснювати процес прийняття рішень системами ІІ в реальному часі - з метою підвищення прозорості та забезпечення нормативної відповідності.

Інші новини

Найкраща ціна