+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Відкрито реєстрацію на головну подію року для творчих професіоналів – Creative Future 2010!

23 квітня 2010 року в кінотеатрі «Жовтень» аніматори та всі, хто має безпосереднє відношення до креативних технологій. Минулого року Creative Future відвідало 1200 людей. Ознайомитися та почитати відгуки про торішній фестиваль можна на сайті http://2009.creativefuture.ru/. Цього року у заході візьмуть участь провідні експерти, гуру та євангелісти, організатори. обіцяють багато сюрпризів. До 24 березня зможуть купити квиток всього за 300 рублів, після – ціна зросте. Програма фестивалю тримається таємно, стежте за оновленнями. Детальну інформацію про Creative Future 2010 можна отримати на сайті http://creativefuture.ru /.

Вперше Creative Future був проведений минулого року і мав небувалий успіх. Провідні експерти, незалежні гуру та старші євангелісти в галузі графіки, дизайну, анімації, професійної фотографії та відеовиробництва за один день провели понад 20 майстер-класів, у теорії та на практиці поділилися своїм досвідом та знаннями з учасниками фестивалю. Захід проходив за підтримки світових розробників програмного забезпечення та комп'ютерного обладнання, а також ключових ЗМІ. 1200 людей відвідали Creative Future 2009, залишивши понад тисячу позитивних коментарів у блогосфері.

«Creative Future 2009 став справжнім святом у світі креативних технологій, яке зібрало в один день, під одним дахом понад тисячу творчих професіоналів. Вибраний формат фестивалю спрацював чудово, і ми отримали величезну кількість захоплених відгуків від учасників, внаслідок чого й вирішили зробити проведення Creative Future щорічною традицією. Цього року будуть і свої нововведення - ми готуємо великий сюрприз і поки що зберігаємо інтригу навколо програми фестивалю», - коментує Ольга Мананнікова, директор з маркетингу та PR компанії Adobe Systems в Росії, Україні та СНД.


Інші новини