+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Відкрито реєстрацію для участі у Міжнародному тренінговому семінарі для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями».

Міжнародний тренінговий семінар для науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів Technology Enriched Instruction «Навчання з технологіями» пройде в цікавому форматі, який істотно відрізняється від стандартних семінарів для викладачів.

Учасники отримають кейси, які можуть бути використані для формування загального розуміння необхідних перетворень у навчальному закладі. Під час тренінгової програми особливу увагу буде приділено питанням педагогічної доцільності використання сучасних інформаційних технологій.

Зміст програми ґрунтується на TPACK (Technological Pedagogical Content Knowledge) - http://www.tpack.org/ - що забезпечує інтегрований підхід до використання технологій, педагогіки та контенту.

Під час навчальної програми будуть використовуватися в основному технології Microsoft, однак це не технічний тренінг, який потребує спеціальних технічних знань.

Викладачі, які успішно пройдуть цей тренінг, отримають статус Microsoft Factuly Fellow і отримають відповідний сертифікат від Microsoft. Учасники також отримають цифровий бейдж для освітньої мережі "Партнерство в освіті" www.pil-network.com та електронний підпис для своїх листів.

Дати проведення – 25 червня та 27 червня 2014 року. Місця проведення – м. Київ та Львів. Для участі необхідна попередня реєстрація, яка відкрита до 20.06 та 23.06.2014 відповідно. Під час семінару бажано мати власний ноутбук чи планшет із можливістю підключення до Wi-Fi.

Інші новини

Найкраща ціна