+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

OpenText оголосила про придбання Carbonite за $1,42 млрд.

OpenText оголосила про придбання Carbonite за $1,42 млрд

OpenText оголосила про придбання Carbonite за $1,42 млрд. У перерахунку на одну акцію компанії, що продається, вартість угоди становить $23, що на 25% більше курсу котирувань до закриття біржі 8 листопада і на 78% перевищує вартість цінних паперів 5 вересня (напередодні появи перших чуток про продаж розробника ІБ-рішень).

Закрити угоду планується протягом 90 днів після її оголошення. OpenText має намір повністю сплатити покупку за допомогою власних коштів, не залучаючи до операції свої акції. JP Morgan Chase & Co. виступила фінансовим консультантом Carbonite у рамках цієї угоди.

Як зазначає Bloomberg, без урахування боргів OpenText вартість угоди становить $800 млн — саме стільки коштів заплатить компанія.

Це придбання ще більше зміцнить у OpenText позиції лідера на ринку хмарних платформ, забезпечить повну безпеку та захист кінцевих точок, а також відкриє новий шлях для зв'язку з клієнтами, заявив генеральний директор Open Text 

За словами директора інвестицій у Purpose Investments та OpenText, і Carbonite нарощували бізнес за рахунок придбань. Компаніям потрібно було залишатися на увазі, тому вони й вирішили об'єднатися, вважає експерт.

З початку 2019 року по 11 листопада акції Carbonite подорожчали на 27%, незважаючи на різке падіння у липні, коли компанія погіршила прогноз щодо виручки та оголосила про відставку генерального директора.

За даними агентства Bloomberg, компанія OpenText розглядає можливість поглинання Micro Focus International Plc і для веде переговори з компаніями, які можуть виступити консультантами в такій угоді

7 лютого 2019 року розробник хмарних сервісів для резервного копіювання даних Carbonite повідомив про купівлю Webroot Software за $618,5 млн.

Інші новини