+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлено Консоль керування ESET Remote Administrator та ESET NOD32 Endpoint Security для Android – рішення для захисту корпоративних мобільних пристроїв.

У ESET NOD32 Endpoint Security для Android - рвирішенні для захисту корпоративних мобільних пристроїв  покращено відображення інтерфейсу користувача (включаючи відображення рівня заряду батареї), оптимізовано процеси блокування викликів та антивірусного сканування, а також оновлено процес активації рішення.

У консолі управління ESET Remote Administrator додано методи віддаленої установки рішень ESET для захисту кінцевих точок на платформах Android та Mac OS X, додано підтримку нових, а також оптимізовано робота з вже існуючими рішеннями в редакторі конфігурацій ESET.
Крім того, в новій консолі ESET Remote Administrator було реалізовано підтримку SMTP-серверів для надсилання повідомлень та звітів, було оптимізовано процес міграції на старші корпоративні рішення ESET NOD32, а також оновлено інтерфейс користувача консолі.
 
ESET NOD32 Endpoint Security для Android та консоль ESET Remote Administrator входять до складу комплексних бізнес-рішень ESET NOD32.

Інші новини