+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення Power Platform: RPA, посилена безпека, віртуальні агенти, що не потребують програмування, та багато іншого

Оновлення Power Platform: RPA, посилена безпека, віртуальні агенти, які не потребують програмування, та багато іншого

Працювати з міжнародними організаціями щодня, допомагаючи їм перемагати в конкурентній боротьбі та створювати інновації в сучасній цифровій економіці — це честь для нас. Ми створили Dynamics 365 і Power Platform, щоб допомогти організаціям досягати більш значущих результатів і робити проактивні дії, які створять унікальні можливості, допомагаючи компаніям виділятися в умовах ринку, що швидко розвивається.

Ми представили понад 400 нових можливостей всього кілька тижнів тому разом із релізом 2019 Wave 2. Сьогодні на Microsoft Ignite 2019 ми анонсуємо цілу низку оновлень Power Platform:

 • Microsoft Flow змінює назву на Power Automate для покращеної сполучності з Power Platform.
 • У Power Automate додано Роботизовану автоматизацію процесів (Robotic process automation, RPA) —тепер це наскрізне рішення для автоматизації, що охоплює ІІ, API та UI на Microsoft Power Platform.
 • Power Virtual Agents —підхід до створення та розгортання інтелектуальних ботів на базі ІІ, що не вимагає програмування, покликаний зробити створення ботів доступним.
 • Багато покращень безпеки Power BI: провідні в галузі функції забезпечення безпеки даних, доступні скрізь, де використовуються дані.
 • Тісніша інтеграція Power Platform і Microsoft Teams з'єднує найпопулярніший додаток для співпраці та Power Platform.
 • Новий набір готових моделей AI Builder — тепер ще більше вдосконалених моделей на базі ІІ доступно в Power Automate та Power Apps.

Ці нові можливості та продукти поступово вдосконалюють Power Platform — неперевершений набір ресурсів, що дозволяють здійснювати аналіз, діяти та проводити автоматизацію у своїй організації, трансформуючи компанію з нуля.

Представляємо RPA в Power Automate

Одна з найсерйозніших складнощів, з якою стикаються організації, — масштабування та автоматизація бізнес-процесів, переведення в цифровий вигляд паперових процесів, автоматизація комплексних процесів, де застосовуються і застарілі, і сучасні програми. Роботизована автоматизація процесів (RPA) швидко стала ключовою технологією, що працює з більшістю цих сценаріїв, але, як правило, до того, як буде виконано реальну роботу, необхідна інтеграція сервісів автоматизації та організація управління ними.

Power Automate спрощує ці наскрізні сценарії за допомогою об'єднаної платформи автоматизації, що дозволяє усунути розрив між автоматизацією через API та автоматизацією на базі UI.

Ми з радістю представляємо публічну ознайомлювальну версію нового функціоналу RPA в Power Power Automate — UI Flows. UI Flows — це простий і знайомий функціонал швидких команд, за допомогою якого користувачі можуть перевести виконувані завдання вручну в автоматизовані робочі процеси, записуючи і програючи взаємодію людини з ПЗ, яке не підтримує автоматизацію через API. Зв'язуйте UI Flow з встановленими конекторами Power Automate для 275+ широко використовуваних додатків і сервісів, які підтримують автоматизацію API, і створюйте платформу наскрізної автоматизації, здатну перетворити бізнес-процеси для широкого кола робочих навантажень у різних галузях.

Наприклад, ви працюєте в компанії, що займається обробкою страхових позовів, де клієнти заповнюють електронні та паперові форми або повідомляють про події електронною поштою. Запит обробляється за допомогою сучасних хмарних сервісів, при цьому співробітники також ведуть трудомісткі записи на паперових носіях та використовують застарілі програми. З Power Automate весь цей процес можна автоматизувати. Цифрові дані з відсканованих паперових форм обробляються за допомогою ІІ, який розпізнає форми, а застарілі системи можна автоматизувати за допомогою RPA — ця єдина платформа об'єднає обидва світи.

TruGreen, одна з найбільших компаній у США, що займаються утриманням газонів, розуміє, що потреба в потужних можливостях автоматизації постійно зростає.

«Потреба в автоматизації у TruGreen швидко зростає, і Power Automate є і залишатиметься важливим елементом прискорення цифрової трансформації TruGreen, — говорить Ейман Таха, директор з інформаційних технологій TruGreen. — Power Automate допоможе нам подолати інтеграційний розрив між застарілими системами та сучасними додатками. З новим функціоналом UI Flows у RPA ми можемо автоматизувати роботу застарілих програм, де можливості API відсутні».

Докладніше про UI Flows в Power Automate і підпишіться на попередню версію вже сьогодні.

Power Virtual Agents дозволить будь-кому створити бота без програмування

Рішення Microsoft Power Virtual Agents, яке знаходиться у відкритому попередньому доступі, дає можливість експертам у предметних галузях у вашій організації — наприклад, спеціалістам служби підтримки клієнтів, спеціалістам з продажу, маркетингу, фінансам або управлінню персоналом — легко створювати потужних ботів, використовуючи оснащений рекомендаціями безкодовий графічний інтерфейс, — розробники або ІТ-фахівці для цього не потрібні.

Для початку роботи не потрібна експертиза в галузі ІІ або знання програмування, а створити бота можна за лічені хвилини. Оскільки боти вже будуть інтегровані в Microsoft Power Platform, ви можете використовувати сотні попередньо підготовлених конекторів, щоб бот міг почати спілкування з вашими серверними системами в кілька кліків - або ж легко додавайте такі можливості, як використання Microsoft Flow для звернення до API.

>

Більш того, якщо ви захочете додати код або, скажімо, ряд більш складних можливостей, Microsoft Cognitive Services та Bot Framework будуть повністю інтегровані та доступні в кілька кліків для вас.

Докладніше про Power Virtual Agents і підпишіться на попередню версію.

Поліпшення безпеки Power BI — захищайте дані в будь-який момент

Організації прагнуть допомагати співробітникам отримувати аналітичні висновки на основі даних. Power BI допомагає демократизувати дані в організації, даючи можливість кожному отримувати аналітичні висновки з даних за допомогою простої візуалізації та аналітичних звітів для прийняття обґрунтованих бізнес-рішень. Наші замовники допомагають своїм співробітникам, забезпечуючи доступ до Power BI, і для них дуже важливо зберігати безпеку даних, де б вони не використовувалися.

Сьогодні ми представляємо нові можливості безпеки Power BI, засновані на перевагах Microsoft в забезпечення безпеки світового рівня; вони дозволяють організаціям:

 • Класифікувати та маркувати конфіденційні дані в Power BI за допомогою грифів конфіденційності Microsoft Information Protection (MIP) та посилювати політики управління у всій організації, подібно до того, як забезпечується захист файлів у Office 365 та електронних повідомлень у Exchange.
 • Ці грифи зберігаються навіть при експорті панелі керування або звітів в Excel, PowerPoint або PDF, забезпечуючи безпеку конфіденційних даних навіть поза Power BI. Користувачі можуть встановлювати політики, які визначають умови експорту даних, що базуються на інформації про пристрій, місцезнаходження та рівень конфіденційності.
 • Відслідковуйте дії користувачів та захищайте конфіденційні дані в режимі реального часу за допомогою повідомлень, моніторингу сесій та управління ризиками, використовуючи функції безпеки Microsoft Cloud App.
 • Допомагайте адміністраторам служб безпеки за допомогою звітів про захист даних та перевірок безпеки, які застосовують Microsoft Cloud App Security, щоб покращити загальний рівень нагляду в організації.

Ці можливості перебувають у режимі попереднього доступу. Вони застосовуються, коли Power BI працює разом із Microsoft Information Protection та Microsoft Cloud App Security.

Агентство управлінського консультування Avanade розуміє, наскільки необхідні потужні рішення у сфері безпеки даних.

«Змінити поведінку користувача складно, але, коли функції захисту даних доступні користувачам безпосередньо всередині Power BI, інструмент, який ми використовуємо кожен день, це істотно підвищує нашу впевненість у тому, що наші документи будуть правильно промарковані і захищені», — говорить Сем Урфаліоглу, директор Avanade ITS.

На додаток до цих оновлень безпеки ми представляємо ще більші досягнення в ІІ та використанні природної мови, інтеграцію Power BI з Azure Synapse Analytics та нові можливості відстеження зв'язків та аналізу наслідків, які безпосередньо вбудовані в Power BI. Докладніше про всі ці покращення і дізнайтеся, як отримати безцінну аналітичну інформацію, зберігаючи безпеку конфіденційних даних.

Teams і Power Platform допомагають організувати співпрацю бізнесу, що спирається на дані

Організації заохочують розвиток цифрової культури, вони ламають стереотипи та дають можливість співробітникам отримувати дані, які їм необхідні для прийняття рішень. Сполучення Teams і Power Platform допомагає об'єднати найкращі практики співробітництва та обґрунтованого прийняття бізнес-рішень.

Використання інструментів Power Platform у Teams означає, що панелі керування, програми та автоматизації доступні в Teams — тепер їх легше знайти, ними можна поділитися і застосовувати їх щодня. Teams – комунікаційна платформа, її використання покращує взаємодію користувачів із рішеннями Power Platform. Наприклад, адаптивні карти та боти дозволяють розпочати використання цих інструментів безпосередньо під час розмови. Крім того, завдяки такій інтеграції у ІТ-адміністраторів з'являється можливість підвищити точність контролю та пріорітизації функцій.

Творці Power Apps тепер можуть публікувати свої програми безпосередньо в бібліотеці програми компанії в Teams, спрощуючи їх пошук для користувачів і процедуру додавання в Teams. До кінця 2019 року користувачі зможуть прикріплювати Power Apps до панелі навігації в Teams, забезпечуючи спрощений доступ до програм, що регулярно використовуються.

Нові тригери та дії Power Automate тепер доступні в Teams. Ці можливості оптимізують виконання загальних командних та особистих завдань, таких як призначення фокус-часу та автоматизація затвердження документів.

Нові можливості, які з'являться в Power BI в 2020 році, включають здатність створювати докладні адаптивні карти в бесідах Teams, що допомагає користувачам бачити свої дані та робити дії, ґрунтуючись на них. Покращені вкладки Power BI у Teams також максимально спростять процедуру вибору коректних звітів.

Американський Червоний Хрест використовує інтеграцію Power Platform з Teams для скорочення часу реагування на надзвичайну ситуацію.

«Реагуючи на надзвичайну ситуацію, ми повинні забезпечити комунікації та взаєморозуміння як всередині організації, так і з нашими зовнішніми партнерами, — говорить Деніз Еверхарт, директор департаменту з надзвичайних ситуацій Американського Червоного Хреста, Тихоокеанський підрозділ. — Інструменти для співпраці на робочому місці, такі як Microsoft Teams і Microsoft Power BI, дозволяють різним групам обмінюватися інформацією та швидко взаємодіяти, коли це необхідно найбільше. Можливість з'єднання цих двох інструментів у Power Apps також допомагає нам збирати важливі дані, щоб ми могли приймати поінформовані рішення на благо людей, які потрапили в біду».

Докладніше про покращену інтеграцію Power Platform у Teams.

AI Builder – відкрийте для себе нові low-code/no-code-сценарії використання ІІ

AI Builder — ІІ-функція Power Platform, яка не вимагає програмування, доступна вже з 1 жовтня. Вона дозволяє організаціям пристосувати ІІ до специфічних потреб бізнесу та до їх унікальних даних, без необхідності наймати фахівців за даними чи професійних розробників, щоб зробити свої програми та процеси більш інтелектуальними. AI Builder бере загальні сценарії ІІ та формує прості рішення для творців додатків та виконання щоденних завдань, таких як обробка форм, ідентифікація об'єктів, а також текстова та бінарна класифікація.

Сьогодні ми представляємо новий набір готових ІІ-моделей для PowerPlatform. Для бізнес-користувачів наявність готових ІІ-моделей означає, що їм не потрібно збирати дані, створювати чи тренувати моделі. Доступні сьогодні в попередній версії готові сценарії включають себе:

 • Key phrase extraction (витяг ключової фрази) — визначає основні теми тексту
 • Language detection (детектор мови) — визначає основну мову тексту
 • Text recognition (розпізнавання тексту) — витягує друкований та рукописний текст із зображень, перетворюючи його на придатний для розпізнавання машиною потік символів
 • Sentiment analysis (аналіз тональності висловлювань) — визначає позитивний, негативний, нейтральний чи змішаний тон висловлювання у соціальних мережах, відгуках покупців чи інших текстах.

Інші новини