+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Оновлення Kaspersky Internet Security та Антивірусу Касперського: просунутий захист від найскладніших інтернет-загроз

Інтернет-транзакції стали невід'ємною частиною сучасного цифрового середовища поряд із завантаженням медіафайлів та спілкуванням у соціальних мережах. По всьому світу 47% користувачів купують через Інтернет, а 44% регулярно працюють із системами онлайн-банкінгу — такі дані були отримані в ході дослідження, проведеного спеціально для «Лабораторії Касперського». Згідно з прогнозами IDC у 2012 році буде здійснено понад 1 мільярд онлайн-покупок на загальну суму понад 1,2 трильйона доларів. В умовах, що склалися, зростання онлайн-платежів супроводжується зростанням активності шахраїв, а користувачі все частіше переживають за збереження своїх даних. особисті дані та банківські рахунки користувача. Найважливіші з них унікальні технології «Автоматичний захист від експлойтів» та «Безпечні платежі».

Технологія «Автоматичний захист від експлойтів» » розроблена для протидії загрозам, що входять до найскладніших і найнебезпечніших — тих, що використовують невідомі або незакриті вразливості в популярних програмах. Технологія дозволяє захистити користувачів продуктів "Лабораторії Касперського" від подібних експлойтів, у тому числі тих, що використовують так звані вразливості нульового дня. Технологія «Автоматичного захисту від експлойтів» створена на основі великого досвіду «Лабораторії Касперського» в галузі IT-безпеки та дозволяє виявити несанкціоновані дії експлойту, не порушуючи нормальну роботу потенційно вразливої ​​програми, такої як браузер, додаток для перегляду документів тощо. /p>

Технологія «Безпечні платежі» передбачає широкий набір методів захисту під час проведення фінансових операцій через Інтернет. До таких входять онлайн-покупки, робота з електронними системами платежів, наприклад, Яндекс.Гроші, а також доступ до банківського рахунку з комп'ютера. Ця нова функція, доступна в продукті Kaspersky Internet Security, забезпечує вдосконалений захист найширшого кола онлайн транзакцій. Функція автоматично включається під час відвідування найбільш популярних платіжних та банківських сайтів, перевіряє справжність сайту самої платіжної системи, а також стан безпеки комп'ютера користувача. Функція також пропонує відкрити сайт у спеціальному захищеному режимі, в якому контролюється доступ інших програм і процесів до даних, що передаються, забезпечуючи їх захист від крадіжки.

«Віртуальна клавіатура», призначена для захисту найбільш цінних конфіденційних даних від клавіатурних шпигунів при роботі в режимі «Безпечні платежі», отримала підкріплення у вигляді ще однієї технології під назвою «Захист введення даних з апаратної клавіатури — в ній використовується спеціальний драйвер для запобігання реєстрації натискань клавіш програмами при введенні даних із звичайної клавіатури. Для захисту користувачів від фішингу до складу обох продуктів входить модуль «Анти-фішинг». До його функцій входить автоматичне оновлення та покращене евристичне детектування сайтів, на яких зловмисники намагаються вкрасти паролі та інші цінні дані користувача. До складу Kaspersky Internet Security також входить нове ядро ​​антиспаму, що забезпечує надійне виявлення небажаних листів в електронній пошті.

В основі оновленого Kaspersky Internet Security та Антивірусу Касперського лежить нове антивірусне ядро, що забезпечує вищу якість виявлення всіх видів шкідливих програм, включаючи найскладніші зразки. Зокрема, у новому ядрі реалізовано конкретні методи, що підвищують ефективність боротьби з комплексними та цільовими загрозами шляхом нейтралізації спроб впровадити шкідливий код у ключові системні процеси. У той же час у нових продуктах оновлення баз стали швидше і менше розміром завдяки тому, що певні частини антивірусних баз перенесені в «хмару». . Від установки до головного вікна та налаштувань програми нові продукти «Лабораторії Касперського» зручні та прості у користуванні, з меншою кількістю кліків миші та спливаючих меню. Обидва продукти дозволяють виконувати тонку налаштування, що відповідає потребам або перевагам досвідчених користувачів. Процес встановлення також пришвидшений і тепер включає менше етапів.

Інші новини