+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Обновися до Windows 8.1: 10 простих кроків для швидкого апгрейду

Уявляємо невеликий гід, який спростить процес оновлення до Windows 8.1. Звертаємо вашу увагу на те, що у випадку з Windows 8.1 або RT 8.1 Preview, крім того, що відрізняється розмір оновлення, потрібно буде перевстановити всі програми Metro, а також програми та програми робочого столу, як тільки нова ОС буде готова до використання. /p>

1) Магазин Windows. Тут ви знайдете плитку з оновленням Windows.

 

2) Windows 8.1/Windows 8.1 Pro/Windows RT 8.1. Ця сторінка допоможе вам розпочати завантаження оновлення Windows 8.1.

 

3) Завантаження інсталяційного файлу.

 

4) Попередження про інсталяцію. Якщо ви використовуєте версію Preview Windows 8.1 або Windows RT 8.1, вам попередять про те, що потрібно переінсталювати програми після завершення інсталяції оновлення.

 

5) Вимога перезавантаження. Клацніть "Перезавантажити зараз" для початку оновлення. Якщо цього не зробити, система почне перезавантаження самостійно після закінчення відведеного часу.

 

6) Встановлення. Ваш ПК перезавантажиться і почне процес встановлення.

 

7) Продовження інсталяції. Ваш ПК може перезавантажитися 2-3 рази раніше, ніж інсталяція повністю завершиться.

 

8) Після інсталяції Windows 8.1 ваш ПК перезапуститься і потрібно буде пройти кілька кроків: погодиться з умовами ліцензії, вибрати між експрес-налаштуваннями та ручним встановленням конфігурацій, увійти в свій обліковий запис Microsoft і погодиться на використання SkyDrive.

 

 9) Встановлення програм. Щойно процес інсталяції завершено, Windows 8.1 встановить стандартний набір програм і переведе на сторінку з програмами Metro, які були встановлені на вашому пристрої до оновлення. Потім ви можете перевстановити їх вручну.

 

 10) Готово! Після того, як ви пройдете через усі кроки інсталяції оновлення - ви побачите стартовий екран Windows 8.1.

Інші новини

Найкраща ціна