+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Хмарний сервіс Google Docs для редагування документів та таблиць отримав повноцінну підтримку документів Microsoft Office

Хмарний сервіс Google Docs для редагування документів та таблиць отримав повноцінну підтримку документів Microsoft Office

Нововведення в Google Docs дозволяють відмовитися від використання локальних копій програм із пакета Microsoft Office. Тепер текстові документи, таблиці та презентації можна завантажувати в Docs без конвертації та працювати з ними без жодних обмежень. Нові можливості доступні поки що лише корпоративним користувачам, але до кінця весни 2019 р. Google зніме це обмеження.

Хмарний сервіс Google Docs для редагування документів і таблиць отримав повноцінну підтримку документів Microsoft Office, повідомив інтернет-гігант у своєму блозі. Тепер проект дозволяє працювати з документами Word, Excel і PowerPoint без попереднього їх перетворення на інший формат, який розпізнається Google Docs.

Іншими словами, файли Microsoft Office, створені на локальному комп'ютері (домашньому або офісному) і призначені для подальшого колективного редагування в хмарі Google Docs, більше не будуть конвертуватися - тепер вони завантажуються на сервер у первозданному вигляді і вивантажуються теж з заданим розширенням і без ймовірних проблем з форматуванням. На подібний крок Google пішла вперше за 13 років існування сервісу Docs, запущеного у 2006 році.

Оновлення Google Docs внесло в першу чергу підтримку форматів Microsoft Word, включаючи стандартний .doc, більш сучасний .docx формату шаблонів .dot. Аналогічна ситуація і з таблицями Microsoft Excel – тепер Google Docs працює з документами у форматах xls, .xlsx, .xlsm та .xlt.

Також у Google Docs можна завантажувати презентації, створені в PowerPoint і збережені у форматах .ppt, .pptx, .pps та .pot.

Принцип роботи з документи в перерахованих форматах залишаться незмінними: у користувачів Google Docs зберігається можливість їх читання та віддаленого редагування. Підтримується і одночасна робота кількох користувачів – вони також можуть вносити правки та залишати позначки коментарі. Інші інструменти, доступні в Google Docs раніше, також збережені в повному обсязі, і користуватися сервісом, як і раніше, можна на безоплатній основі.

Нові правила роботи Google Docs з документами, таблицями та презентаціями Microsoft Office включають лише одне обмеження – вони поки не поширюються на звичайних користувачів. На 11 квітня 2019 р. можливість редагування документів без попередньої конвертації доступна лише для корпоративних користувачів G Suite. До кінця весни 2019 р., за даними порталу The Verge, доступ буде відкритий всім без винятку.

Інші новини

Найкраща ціна