+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Хмарна платформа Amazon Web Services (AWS) розширила функціональність технології розпізнавання облич Rekognition

Хмарна платформа Amazon Web Services (AWS) розширила функціональність технології розпізнавання облич Rekognition

Хмарна платформа Amazon Web Services (AWS) розширює функціональність своєї технології розпізнавання облич під назвою Rekognition. Зокрема Rekognition отримала здатність розпізнавати на обличчях вираз страху, повідомляє компанія в блозі. Крім того, тепер технологія точніше визначає вік — для цього було збільшено кількість вікових категорій.

Окрім страху, Rekognition працює ще з сімома емоціями: щастя, смуток, гнів, подив, огида, спокій і збентеження. Крім виразу обличчя та віку система здатна визначити стать людини, кут нахилу обличчя, якість зображення, а також розставити на обличчі ключові точки та розпізнати необов'язкові атрибути на кшталт посмішки.

Раніше цього місяця AWS повідомила, що Rekognition також навчилася розрізняти кров, рани, зброю, трупи, сліди ушкоджень, які людина завдала собі самостійно, та різний контент сексуального характеру.

Новина про те, що Rekognition навчилася розпізнавати страх, викликала бурхливу реакцію користувачів Twitter. Громадськість не перший рік протестує проти співпраці Amazon з Імміграційною та митною поліцією США (ICE) – відомством, яке тісно пов'язане з CBP. Вважається, що технології Amazon можуть бути причетними до здійснення політики поділу сімей на південному кордоні США.

Офіційно компанія не визнає, що на південному кордоні використовується Rekognition. Але листування Amazon з різними чиновниками, яке вдалося отримати Американському союзу захисту громадянських свобод (ACLU), свідчить, що співробітники компанії зустрічалися з представниками ICE і пропонували їм Rekognition поряд з іншими хмарними сервісами.

Використання технологій Amazon для прикордонного контролю викликає осуд з боку суспільства, галузі та співробітників самої компанії. У травні 2018 р. ACLU та ще кілька правозахисних організацій виступили проти того, щоб Rekognition поставлялася до правоохоронних органів.

У квітні група з 55 експертів зі штучного інтелекту з Facebook, Microsoft, Google, DeepMind та OpenAI направили в Amazon відкритий лист, у якому закликали компанію припинити продавати технології розпізнавання осіб правоохоронним органам.

Інші новини