+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Обсяг ринку інформаційної безпеки перевищив $92,1 млрд, піднявшись на 45% порівняно з попереднім роком

Обсяг ринку інформаційної безпеки перевищив $92,1 млрд, піднявшись на 45% порівняно з попереднім роком

У 2018 році продажі обладнання, програмного забезпечення та сервісів, призначених для інформаційної безпеки (ІБ), досягли $37 млрд, збільшившись на 9% щодо показника річної давності ($34 млрд). Такі дані 28 березня 2019 року оприлюднили аналітики Canalys.

За їхніми словами, незважаючи на те, що багато компаній приділяють першорядну увагу захисту своїх активів, даних, кінцевих точок, мереж, співробітників та клієнтів, на кібербезпеку припало лише 2% від загальних витрат на ІТ у 2018 році. Однак з'являється все більше нових загроз, вони стають складнішими і частіше, що надає виробникам ІБ-рішень нові можливості для зростання. Очікується, що у 2020 році сумарні витрати на кібербезпеку перевищать $42. млрд.

Аналітик Canalys вважає, що перехід на нові моделі запровадження інформаційної безпеки пришвидшиться. Клієнти змінюють характер своїх ІТ-бюджетів, використовуючи публічні хмарні та гнучкі сервіси на основі підписки.

Близько 82% проектів розгортання систем інформаційної безпеки у 2018 році було пов'язано з використанням традиційного обладнання та програмного забезпечення. В інших 18% випадків застосовувалася віртуалізація, публічні хмари та ІБ-послуги.

До 2020 року частка традиційних моделей розгортання ІБ-систем знизиться до 70%, оскільки набирають популярності нові рішення на ринку.

Постачальники повинні створити широкий спектр бізнес-моделей для підтримки цього переходу, оскільки різні продукти підходять для різних типів розгортань. Основне завдання на сьогодні для багатьох полягає в тому, щоб зробити нові моделі більш орієнтованими на партнерські канали та інтегрувати їх із існуючими партнерськими програмами, особливо з операціями клієнтів через хмарні майданчики. На це вже відреагували деякі хмарні маркетплейси, дозволивши партнерам пропонувати індивідуальні пропозиції та ціни безпосередньо клієнтам, відстежуючи реєстрацію угод та знижки.

За словами аналітика Canalys, провідні виробники технологій для кіберзахисту впровадили нові моделі поширення продуктів, які передбачають перехід компаній на підписну схему та збільшення операцій у хмарній інфраструктурі.

У Canalys назвали Cisco найбільшим у світі виробником продуктів для забезпечення інформаційної безпеки. До трійки лідерів увійшли Palo Alto Networks і Check Point Software Technologies. На десятку провідних вендорів припало 53% поставок продуктів, а на 20 слідів, що йдуть слідом. компаній - 21%.

Cisco, Palo Alto Networks, Barracuda Networks і Check Point є найбільшим постачальниками ІБ-сервісів у рамках цифрового каталогу AWS Marketplace, пропонуючи віртуальні рішення з погодинною та погодинною оплатою. Хоча цей бізнес приносить невелику частину доходів, він зростає найшвидше

Barracuda Networks, Trend Micro і F5 Networks також широко представлені на хмарних майданчиках, що підкреслює їх ранній крок до прийняття нових моделей розгортання

За попередніми даними IDC, обсяг ринку інформаційної безпеки в 2018 році перевищив $92,1 млрд, піднявшись на 45% порівняно з попереднім роком. У 2022 році очікується зростання до $133,7 млрд, а витрати на обладнання, програмне забезпечення та сервіси для кібербезпеки збільшуватимуться в середньому на 9,9% щороку, прогнозують дослідники.

Інші новини

Найкраща ціна