+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Nvidia представила набір ІІ-алгоритмів для медичної візуалізації

Nvidia представила набір ІІ-алгоритмів для медичної візуалізації

Nvidia представила новий набір інструментів Clara AI, призначений для навчання та розгортання алгоритмів штучного інтелекту у сфері медичної візуалізації.

За словами розробника, Clara AI включає 13 ІІ-алгоритмів і програмних засобів для класифікації та сегментації зображень. Крім того, його функція створення допоміжних анотацій спрямована на прискорення створення структурованих наборів даних та дозволяє створювати анотації до зображень за лічені хвилини. Інструментарій також підтримує перенесення навчання, що дозволяє адаптувати існуючі моделі до місцевих показників. За допомогою перенесення навчання ІІ можуть бути адаптовані до місцевої бази даних пацієнтів без необхідності переміщати цю конфіденційну інформацію або ділитися нею.

Ці функції включені в комплект розробки програмного забезпечення Clara Train SDK. Крім того, був розроблений Clara Deploy SDK, що надає середовище розробки та розгортання ІІ для медичної візуалізації. За словами представників Nvidia, для полегшення інтеграції моделей ІІ в існуючий робочий процес у Deploy SDK використовуються такі стандарти, як DICOM.

До березня 2019 року Clara AI активно використовується Німецьким центром дослідження раку. Він включив цей інструментарій у програму з відкритим вихідним кодом для роботи з медичними зображеннями (MITK). Зокрема, Центр інтегрував Clara Train SDK у плагін MITK Workbench Segmentation, надавши 2D- та 3D-інструменти для редагування та сегментації полігонів. У Клінічному центрі Національного інституту охорони здоров'я США дослідники та вчені Nvidia використовували Clara AI для розробки методу генералізації доменів з метою виділення простати з навколишньої тканини на МРТ-знімках. При тестуванні локалізована модель досягла продуктивності лікаря-рентгенолога і перевершила інші алгоритми, які навчалися та оцінювалися на даних із тієї ж галузі.

З квітня 2019 року Clara AI стане доступною для всіх лікарень, дослідницьких інститутів та центрів медичної візуалізації.

Інші новини