+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

Nutanix представила результати щорічного дослідження Enterprise Cloud Index

Nutanix представляє результати щорічного дослідження хмарних індексів підприємства

Nutanix представив результати щорічного дослідження Enterprise Cloud Index (ECI) щодо використання компаніями хмар. Згідно з ним, мультихмара є найбільш часто використовуваної моделлю і через 3 роки її використання зросте до 64%. Але його складність залишається серйозною проблемою, при цьому 87% вважають, що успіх вимагає більш легкого управління змішаними хмарними інфраструктурами. 83% погоджуються з тим, що гібридна мультихмарна модель ідеально підходить для вирішення ключових питань, пов'язаних з сумісністю, безпекою, вартістю та інтеграцією даних.

Респонденти ECI розповіли про поточні хмарні виклики, як вони використовують бізнес-додатки та де планують їх запустити в майбутньому. Питання також були зосереджені на впливі пандемії на поточні та майбутні рішення щодо ІТ-інфраструктури та на те, як вона може змінити ІТ-стратегію та пріоритети.

Ключові висновки звіту:

  • Основними викликами мультихмари є безпека (49%), інтеграція даних (49%) та витрати (43%). Хоча мультихмара є найбільш зростаючою моделлю, більшість компаній стикаються з реальністю одночасно роботи як у приватних, так і в публічних хмарах. Ця ситуація не змінюється і все більше менеджерів усвідомлюють, що не існує універсального підходу до роботи з хмарою. Як наслідок, більшість респондентів розглядають операційну модель гібридної мультихмари з кількома приватними та публічними схемами та сумісність між ними як ідеальне рішення.
  • Пандемія змінила спосіб роботи майже всіх компаній. А мультихмара підтримує нові способи роботи. 61% респондентів зосереджені на забезпеченні більш гнучких умов праці через пандемію. Більшість організацій повідомляють, що хоча кількість віддалених співробітників може скорочуватися або зростати, вони залишаться в доступному для огляду майбутньому. Мультихмара надає ІТ-середовище для їх підтримки, поширюючи дані по географічних регіонах, щоб забезпечити їх близькість до користувачів і безперервність бізнесу.
  • Мобільність додатків найважливіша. Майже всі організації (91%) за останні 12 місяців перенесли одну або кілька заявок в інше середовище. Однак 80% погоджуються з тим, що перенесення робочого навантаження в нове хмарне середовище може бути витратним і трудомістким. Вони найчастіше посилаються на безпеку (41%), за якою слідують продуктивність (39%) і отримання контролю над додатком (38%), які є найбільш ймовірними драйверами поширення мультихмарної моделі.
  • Підприємства більш стратегічно ставляться до ІТ-інфраструктури. 72% вважають, що ІТ-функція в їхніх організаціях сприймається як більш стратегічна, ніж рік тому. Вони також посилаються на бізнес-причини зміни інфраструктури, такі як покращення віддаленої роботи та співпраці (40%), краща підтримка клієнтів (36%) та покращення безперервності бізнесу (35%). Крім того, почали порівнювати, як інфраструктура відповідає навантаженням, виходячи з таких пріоритетів, як безпека (41%), продуктивність (39%) та вартість (31%).

Другие новости