+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

НОВИЙ Veeam Agent для Microsoft Windows 2.0

НОВИЙ Veeam® Agent для Microsoft Windows допомагає великим компаніям ліквідувати прогалини у захисті складних гетерогенних середовищ, забезпечуючи мобільність робочих навантажень та доступність хмарних додатків.

Veeam Agent для Microsoft Windows заснований на популярному рішенні Veeam Endpoint Backup™ FREE і пропонується у двох редакціях – Workstation та Server. Veeam Agent для Microsoft Windows допомагає забезпечити доступність програм Windows завдяки можливостям резервного копіювання та відновлення даних хмари та фізичного середовища, а також персональних комп'ютерів віддалених користувачів.

Резервне копіювання та відновлення корпоративного рівня

Veeam Agent для Microsoft Windows використовує той же механізм обробки даних гостьової ОС, що і Veeam Backup & Replication. Це забезпечує доступність фізичних робочих станцій та серверів Windows завдяки таким можливостям, як:

 • Активні повні резервні копіїНОВЕ.
 • Обробка даних з урахуванням стану додатків1 НОВИЙ.
 • Індексація та пошук файлів1 НОВИНКА.
 • Миттєве відновлення у вигляді віртуальної машини Microsoft Hyper-VНОВЕ.
 • Інтеграція з Veeam Backup & Replication.
 • Налаштування розкладу виконання завдань та політики зберігання  резервних копій для серверів1 НОВЕ.
 • Повні синтетичні резервні копіїНОВЕ.
 • Резервне копіювання журналу транзакцій1 НОВЕ.
 • Повна підтримка Windows Server 2016НОВЕ та Windows 10.
 • І багато іншого!

Після виконання початкового повного резервного копіювання Veeam Agent для Microsoft Windows здійснює інкрементальне резервне копіювання, при якому копіюються лише нові або змінені блоки даних, що з'явилися після попереднього резервного копіювання. Це значно прискорює резервне копіювання та зменшує розміри резервних копій.

Перенесення резервних копій фізичних машин на віддалений майданчик

Організації все частіше переносять додатки до публічних хмар, включаючи гіпермасштабувані Microsoft Azure та Amazon Web Services (AWS). Однак їм все одно потрібне ефективне, просте та недороге рішення для резервного копіювання та відновлення даних Windows. Veeam Agent для Microsoft Windows надає всі необхідні можливості, включаючи:

 • Резервне копіювання до репозиторій Veeam Cloud ConnectНОВЕ. Veeam Cloud Connect – швидкий та надійний спосіб резервного копіювання даних у хмару вибраного постачальника та відновлення з нього.
 • Технологія Direct Restore у Microsoft AzureНОВЕ. Відновлення або міграція в Microsoft Azure локальних ВМ, фізичних серверів та ПК під керуванням Windows.

Захист ноутбуків та ПК для всіх користувачів

Veeam Agent для Microsoft Windows забезпечує доступність користувацьких ноутбуків і ПК незалежно від того, де вони знаходяться: в офісі, вдома або в дорозі. Однак захист даних віддалених користувачів, що знаходяться поза корпоративною мережею, може бути пов'язаний із значними труднощами. Великий обсяг найважливіших бізнес-даних наражається на ризик, особливо якщо немає можливості миттєво отримати допомогу. Veeam Agent для Microsoft Windows допомагає вирішити ці проблеми завдяки таким можливостям, як:

 • Захист від програм-шантажистів, типу CryptoLocker для USB-пристроїв. Після закінчення резервного копіювання на USB-пристрій цільовий пристрій автоматично вимикається, що захищає файли резервних копій від програм-шантажистів.
 • Захист ноутбуків для мобільних користувачівНОВИЙ. Якщо цільовий пристрій недоступний, можна виконати резервне копіювання у локальний кеш. Після відновлення доступу Veeam Agent для Microsoft Windows автоматично синхронізує дані.
 • Налаштування розкладу виконання завдань та політики зберігання резервних копій для робочих станційНОВЕ. Зручні налаштування розкладу виконання завдань та політики зберігання резервних копій, що враховують дні успішного створення резервних копій.
 • І багато іншого!

Віддалена настройка та керування Редакції Workstation та Server рішення

Veeam Agent для Microsoft Windows включають API для віддаленого налаштування та управління НОВЕ, що дозволяє розгортати та налаштовувати агенти через простий інтерфейс командного рядка.

Інтеграція з Veeam Backup & Replication

Veeam Agent для Microsoft Windows інтегрується з Veeam Backup & Replication у середовищі VMware vSphere та Microsoft Hyper-V. Це дозволяє використовувати репозиторії Veeam як цільові завдання резервного копіювання Windows.

Техпідтримка 24.7.365

Техпідтримка Veeam корпоративного рівня допоможе вам у будь-який час дня та ночі.

Інші новини

Найкраща ціна