+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий ESET NOD32: захист від загроз завтрашнього дня

Попередня версія ESET NOD32 Антивірус та ESET Smart Security стала однією з найуспішніших в історії компанії – за перші місяці її встановили 35% користувачів. В основі нового покоління продуктів ESET NOD32 є багаторічний досвід розробки проактивних методів детектування загроз та технологій захисту. Рішення відповідають новітнім трендам індустрії інформаційної безпеки, заснованим на аналітиці з кіберзагроз.

Абсолютно новий модуль«Захист від ботнетів» у комплексному рішенні ESET  Smart Security розпізнає кібератаки, подібні постраждали до 25 000 веб-серверів, а також настільні комп'ютери та мобільні пристрої. Технологія захищає від проникнення шкідливих ботнет-програм, запобігає мережевим атакам і спамерським розсилкам. виявлення невідомих загроз та вразливостей нульового дня у популярних програмних продуктах. Вона фокусується на найбільш поширеному програмному забезпеченні, включаючи веб-браузери, PDF-редактори, поштові клієнти, документи Microsoft Office. Нове покоління ESET NOD32 захищає також від атак на ПЗ на основі Java, яке входить до Топ-10 за кількістю вразливостей.

У оновлених продуктах передбачені можливості соціального захисту: модуль ESET Social Media Scanner для Facebook та Twitter, а також Батьківський контроль.

Інші новини