+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новий Auslogics Browser Care 2.0 забезпечить контроль за Вашим web-браузером

Версія 2.0 додає новий сканер стану системи, покращує підтримку розширень Chrome, Firefox та Internet Explorer, виправляє всі відомі помилки та вдосконалить функцію очищення браузерного кешу.

Новий інструмент сканування стану системи в Auslogics Browser Care 2.0 легко знаходить численні потенційні проблеми і сповіщає про них користувача, для вирішення яких, однак, потрібно встановити і запустити програму Auslogics BoostSpeed. новачків, так і для досвідчених користувачів.

Рішення вільно взаємодіє з web-браузерами Internet Explorer, Chrome і Firefox, надаючи всі необхідні відомості про відновлення контролю над ними та регулювання їх налаштувань: як керувати своєю домашньою сторінкою, видаляти або деактивувати інструментальні панелі та розширення, змінювати пошукову систему, встановлену за умовчанням, а також підтримувати безпеку конфіденційних даних. Користувач навіть може перемикати браузер, що викликається за замовчуванням Windows.

Крім цього, Auslogics Browser Care 2.0 пропонує доступ до Auslogics Recovery Source за допомогою кнопки «Відновити», щоб скасувати всі зміни, зроблені користувачем, якщо вони не принесли бажаного результату.

Інші новини

Найкраща ціна