+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нові можливості штучного інтелекту в Microsoft 365

Нові можливості штучного інтелекту в Microsoft 365

З кожним днем ​​нам потрібно встигати все більше: і на роботі, і в особистому житті. Ми цілими днями пропадаємо на зборах, пишемо повідомлення в пошті, ведемо переговори по телефону, і залишається зовсім мало часу на те, що справді важливо для нас. Багатьох із нас оточують нескінченні списки справ, і ми змушені працювати понаднормово, щоб завершити нагальні завдання. Щоб допомогти людям подолати ці проблеми, ми створили MyAnalytics — службу для аналітики особистої продуктивності в Microsoft 365. І сьогодні ми представляємо нові функції та можливості.

За допомогою панелі моніторингу, надбудови для аналітики в Outlook і щотижневих дайджестів з використання поштиMyAnalytics допомагає вам побачити повну картину своєї зайнятості, а спеціальні засоби на базі штучного інтелекту надають рекомендації щодо оптимізації роботи. Ці нові можливості MyAnalytics доступні вже сьогодні, і тепер аналітика більше орієнтована на досягнення результатів і поділена на чотири основні блоки: продуктивна робота, баланс між роботою та особистим життям, мережа контактів та спільна робота. Наприклад, у попередніх версіях аналітичний звіт показував, скільки годин за минулий тиждень ви витратили на пошту, чати, дзвінки та збори у понаднормовий час. Тепер ви побачите, скільки разів за останній місяць вам вдалося вчасно закінчити робочий день. Такий підхід дозволяє ставити цілі та формувати корисні звички, з якими у вас з'явиться більше тихих днів.

Microsoft хоче зробити аналітику ще кориснішою і в наступних кварталах додамо можливість створювати індивідуальні плани, щоб користувачі могли легко ставити цілі і щодня вживати заходів щодо покращення свого режиму роботи. Можливість створення планів продуктивної роботи з'явиться першою в цій серії оновлень MyAnalytics. Якщо регулярно планувати час продуктивної роботи в MyAnalytics, щоб виконувати найтерміновіші завдання та обмежувати відволікаючі фактори, ви зможете знайти баланс між спільною роботою з колегами та досягненням важливих результатів. Сьогодні ми розповімо про основні елементи плану продуктивної роботи.

Створити індивідуальний план продуктивної роботи

У кожного свій підхід до продуктивної роботи, але експерти в галузі глибокої концентрації стверджують, що якщо регулярно виділяти певні відрізки часу для роботи зі складними завданнями, то це приносить суттєву користь. MyAnalytics дозволить вам планувати час для щоденної продуктивної роботи. У вас буде можливість вибрати, як вам зручніше планувати: служба може бронювати проміжок часу автоматично, ґрунтуючись на вашій доступності, або просто нагадувати вам задати його вручну, коли ви працюєте в Outlook. Алгоритм автоматичного бронювання намагається вибрати вільний час на початку дня, поки ви ще не втомилися та готові ефективно працювати над складними аналітичними завданнями.

Підтримувати продуктивний режим роботи

Якщо ви отримаєте запрошення на збори, які накладаються на ваш час для продуктивної роботи, Outlook надасть рекомендації та щотижневий дайджест щодо використання пошти, який містить повідомлення з діями. Так ви легко зможете скоригувати заброньований час прямо з поштової скриньки та зберегти свій розпорядок дня.

Знайти час для невідкладних завдань

В Outlook з'являться нові вбудовані рекомендації та дайджест щодо використання пошти з адаптивними картками. Це допоможе вам швидко вибрати час для термінових завдань, коли ви пообіцяли щось зробити для своїх колег або вони вас про це попросили. За допомогою штучного інтелекту служба виявляє серед повідомлень у пошті невідкладні завдання, а вам залишається лише додати їх до свого тимчасового відрізку для продуктивної роботи.

Не відволікатися від важливої ​​роботи

Аналіз поведінки людей, зайнятих в ІТ-сфері показує, що якщо вашу роботу перервали або ви самі відволіклися на щось інше, то ви витратите близько 23 хвилин, щоб повернутися до вихідного завдання. Щоб скоротити кількість відволікаючих факторів, коли потрібно максимально сконцентруватися на важливій задачі, Microsoft Teams автоматично переключатиметься в режим «Не турбувати» на час вашої продуктивної роботи. Ваш статус зміниться на «Продуктивна робота», і ви отримуватимете повідомлення лише про повідомлення, які зазначені як термінові або надіслані кимось із ваших пріоритетних контактів.

Зараз корпорація Майкрософт перебуває на шляху створення технологій, які допоможуть вам робити свою роботу ще краще. Вже сьогодні ви можете випробувати нову персональну панель моніторингу MyAnalytics і щотижневі дайджести з використання пошти. Ці можливості допоможуть вам детальніше вивчити свій режим та отримати корисну аналітику, щоб ви могли правильно вибирати час для продуктивної роботи, планувати перерви та закінчення дня, а також підтримувати зв'язок із важливими контактами та удосконалювати підхід до командної роботи.

Слідкуйте за новинами. Найближчими місяцями з'явиться попередня версія функції створення планів продуктивної роботи для клієнтів Microsoft 365 і Office 365 корпоративний, які користуються MyAnalytics у складі плану E5 або надбудовою в планах E1 та E3, а також Робочою аналітикою. Надалі можливість планування продуктивної роботи буде доступна й іншим планам, у яких використовується корпоративна електронна пошта (Exchange Online).

Інші новини