+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Новини Microsoft для вищих навчальних закладів. Курси MVA – відмінний спосіб підняти свою кваліфікацію.

Програми Microsoft для студентів на «літніх умовах»

Закінчено черговий навчальний рік, але багато студентів вже активно готуються до вступу до магістратури чи аспірантури. Саме таким студентам до кінця літа надається чудова можливість завантажити продукти Microsoft безкоштовно! Студенту не потрібно підтверджувати свій статус через студентський квиток, достатньо лише надіслати запит на отримання безкоштовного активаційного коду DreamSpark

  • Онлайн-курс підвищення кваліфікації для викладачів та ІТ-фахівців

У рамках навчальних курсів Microsoft Virtual Academy опубліковано онлайн-курс підвищення кваліфікації викладачів на тему «Розробка програм на платформі Microsoft». Курс дає базові відомості з технології розробки сучасних програмних програм на платформі Microsoft (Windows 8.1/Windows Phone/Microsoft Azure). Огляд особливостей розробки сучасних розподілених додатків. Докладно розглядаються базові принципи проектування клієнтських та хмарних програм для сучасних пристроїв. Основний упор робиться на використання можливостей платформи додатків Microsoft, у тому числі створення клієнтських додатків для Windows 8.1 і Windows Phone і реалізацію хмарних сервісів Microsoft Azure. програмування в існуючі курси (технології програмування, розподілені системи тощо), так і студентам старших курсів та аспірантам, які хочуть вивчити принципи розробки сучасних програм.

  • Microsoft Research оголошує конкурс грантів Azure4Research!

Приймаються заявки щодо R&D-проектів, яким необхідні ресурси Azure. Тематика – широка: фізика, хімія, біологія, соціологія, геологія тощо. Особливо будуть раді заявкам від молодих спеціалістів.

 

Інші новини