+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нове покоління Prognoz Platform 9.0 дозволить компаніям створювати не тільки програми класу Business Intelligence (BI), але й системи рівня Business Analytics (BA)

Компанія «Форсайт» представила дев'яту версію програмної платформи Prognoz Platform, призначеної для створення бізнес-додатків та вирішення аналітичних завдань у корпоративному середовищі.

Платформа Prognoz Platform дозволяє розробляти настільні, веб- та мобільні додатки для візуалізації та оперативного аналізу даних, формування звітності, автоматизації бізнес-процесів, моделювання та прогнозування показників за різними сценаріями. До її складу включено всі необхідні інструменти для створення корпоративних систем «з нуля», візуалізації інформації, а також засоби інтеграції в існуючу IT-інфраструктуру організації, в якій розгорнуто Microsoft Office, SharePoint, SAP Netweaver, IBM WebSphere та інші системи документообігу та управління підприємством . Рішення може бути інтегроване в програмно-апаратні комплекси Oracle Exadata, IBM Netezza, EMC Greenplum та підтримує Hadoop Hive – інфраструктуру розподіленого зберігання та обробки «великих даних». Сервіси на базі Prognoz Platform можуть бути розгорнуті як у хмарі, так і на локальних потужностях клієнта.

Нове покоління Prognoz Platform 9.0 дозволить компаніям створювати не тільки програми класу Business Intelligence (BI), але й системи рівня Business Analytics (BA), що надають можливості для моделювання, прогнозування, інтелектуального аналізу даних, машинного навчання. Платформа отримає універсальний конструктор бізнес-додатків, розширені засоби аналітики, безшовну інтеграцію з бібліотеками мов R та Python (для реалізації модулів із використанням штучного інтелекту), інструменти візуального конструювання аналітичних панелей та інші функції. Також у дев'ятій версії платформи буде розширено бібліотеку методів розв'язання задач оптимізації та з'явиться підтримка найбільш відомих зовнішніх бібліотек (наприклад, Gurobi, LpSolve). Окрему увагу буде приділено підвищенню швидкості роботи та забезпеченню сумісності аналітичного комплексу з іншими представленими на ринку системами зберігання та обробки даних.

Реліз аналітичного комплексу Prognoz Platform 9.0 буде випущений на ринок у першій половині 2018 року.

Інші новини

Найкраща ціна