+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Новинки Oracle E-Business Suite Extensions for Oracle Endeca – швидке прийняття обґрунтованих рішень

Нові розширення допомагають організаціям підвищувати доходи та ефективність, а також зосереджуватися на операціях, які вимагають негайної уваги та значно впливають на результати бізнесу.

Розширення Oracle E-Business Suite Extensions for Oracle Endeca пропонують клієнтам повний огляд даних, ключові показники ефективності, передові засоби візуалізації та миттєві результати пошуку за організаціями та «гнучкими» полями, забезпечуючи отримання інформації, яка може не виявлятися при використанні звичайного інтерфейсу пошуку в ERP-системі.

Нові розширення Oracle E-Business Suite Extensions for Oracle Endeca:

  • Oracle Quality Extensions for Oracle Endeca дозволяє експертам з аналізу якості та фахівцям з виробничого контролю швидко аналізувати дані про якість продукції та процесів у середовищі Oracle E-Business Suite для виявлення та дослідження причин невідповідності вимогам та негайного виконання коригувальних дій.
  • Oracle TeleService Extensions for Oracle Endeca дає можливість користувачам здійснювати моніторинг запитів на обслуговування, підтримувати своєчасне вирішення проблем клієнтів та покращувати планування ресурсів в інтегрованій панелі керування операціями обслуговування, що працює в оперативній пам'яті. .
  • Oracle Human Resources Extensions for Oracle Endeca надає значні аналітичні дані в режимі реального часу, підвищує продуктивність і дозволяє ефективно використовувати існуючі інвестиції в бізнес-програми Oracle Human Capital Management.

Інші новини

Найкраща ціна