+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія відеоредактора Corel VideoStudio X10

Corel® VideoStudio® Ultimate X10 — нова версія відеоредактора Corel. За її допомогою користувачі від новачків до професіоналів зможуть створювати чудові відеофільми з унікальними ефектами. VideoStudio містить нові функції, ефекти прискореної та уповільненої зйомки, а також нові інструменти керування прозорістю для створення захоплюючих відео з накладенням стилів. За допомогою функції маскування та нових стилів ви зможете повніше реалізувати свій творчий потенціал. А ваші глядачі не проґавлять жодної деталі завдяки підтримці панорамного відео.

VideoStudio виділяється серед інших користувальницьких відеоредакторів, оскільки при всій своїй функціональності залишається напрочуд простим у використанні. Користувачі вибирають ПЗ VideoStudio, щоб розповідати свої історії так, як їм хочеться. Сімейні хроніки, урочисті події, інтернет-відео – з новими потужними можливостями VideoStudio X10 будь-яке відео виходить унікальним

Пакет VideoStudioз можливістю редагування відео з декількох камер, технологією StopMotionAnimation, режимами 4K та HD вже завоював лідируючі позиції на рику. А версія VideoStudioUltimateX10 містить нові функції, які піднімають процес створення фільмів на новий рівень.

·          Новинка! Маскування. Використовуйте інструменти малювання, відтінки сірого, розтушовування та інші чудові ефекти, щоб виділити головні об'єкти на відео. Створюйте власні маски за допомогою пензлів та інструментів виділення.

·          Новинка! Прозорість доріжок. Регулюйте прозорість записів, щоб бачити кілька сцен. Додавайте ефекти прояву, затемнення та накладання, що настроюються.

·          Новинка! Зміна часу. Регулюйте швидкість відтворення за допомогою простих елементів керування. Додайте ефекти сповільненої зйомки або прискореного відтворення, повторного та зворотного відтворення сцен, стоп-кадри. Тепер усі інструменти для керування швидкістю зібрані в одному місці!

·          Новинка! Підтримка панорамного відео. Створюйте панорамні відео для великого екрана, регулюючи кут огляду. Ваші глядачі не проґавлять жодної деталі! Конвертуйте панорамні відео для відтворення на стандартних відеоплеєрах.

·         Новинка! Ефекти преміум-класу. Скористайтеся трьома новими колекціями ефектів від провідних розробників — NewBlueFX, Boris FX та proDAD. До ваших послуг нові ефекти частинок та професійні інструменти для редагування 2D/3D-титрів.

·          Новинка! Шаблони DVD. Створюйте яскраві меню з музичним оформленням для відеодисків, використовуючи більше 100 шаблонів VideoStudio® MyDVD®.

·          Новинка! Вбудовані навчальні матеріали. Тепер у VideoStudio доступна нова стартова вкладка, на яку ви можете отримати доступ до навчальних ресурсів, відеопосібників, додаткових шаблонів, пакетів ефектів тощо.

·          Покращено! Підтримка кодека HEVC(H.265). Скористайтеся перевагами імпорту та експорту HEVC (H.265). Підтримка HEVC забезпечує вищий коефіцієнт стиснення та якість, а також зменшує розмір файлу. Потрібне сумісне обладнання чи графічна картка. Технологію оптимізовано під процесори Intel 7-го покоління.

·          Покращено! Процеси редагування відео. Процес редагування став ще швидшим і зручнішим. Виконуйте групування та розгрупування елементів на шкалі часу одним клацанням правої кнопки миші. Завдяки додатку ScoreFitter® Music, доступному прямо з бібліотеки мультимедіа, можна легко підібрати музичний супровід для відео.

 

VideoStudio Ultimate X10 входить до сімейства продуктів Corel VideoStudio, які неодноразово відзначені престижними нагородами, включаючи «Вибір редакції» журналу PCMag.com у 2014 та 2016 роках та «Кращий продукт року» за версією Videomaker. Докладніше про VideoStudio X10 див. на веб-сайті www.videostudiopro.com.

 

Ціни та наявність

Зараз Corel VideoStudio Ultimate X10 виходить англійською, французькою, німецькою, італійською, датською, японською та традиційною китайською мовами. Вартість: 5200 рублів. Доступні знижки на оновлення. Безкоштовну пробну версію можна завантажити на веб-сайті www.videostudiopro.com.

 

Умови корпоративного ліцензування для комерційних та освітніх установ див. на веб-сайті www.corel.ru/license/ctl/.

Інші новини

Найкраща ціна