+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія UserGate Proxy & Firewall 5.0

Компанія Entensys – розробник програмного продукту UserGate оголосила про вихід на ринок нової версії UserGate Proxy & Firewall 5.0.

UserGate Proxy & Firewall 5.0 – це комплексне рішення для підключення користувачів до мережі Інтернет, що забезпечує повноцінний облік трафіку, розмежування доступу та надає вбудовані засоби мережного захисту.

Основні можливості продукту: UserGate призначений для вирішення завдань, які на сьогоднішній день актуальні для більшості компаній - зниження навантаження на мережу та регулювання доступу до мережі Інтернет. UserGate дозволяє тарифікувати доступ користувачів до мережі Інтернет як по трафіку, так і за часом роботи. Можна вводити різні тарифні плани, здійснювати динамічне перемикання тарифів та регулювати доступ до ресурсів Інтернету. У UserGate вбудовано два антивірусні модулі: Антивірус Касперського та Panda Security. Наявність двох антивірусних модулів забезпечує найповнішу перевірку трафіку на наявність вірусів. Адміністратор UserGate може сам вибирати, використовувати один антивірусний модуль або одночасно. В останньому випадку можна вказати черговість перевірки кожного типу трафіку. Наприклад, HTTP-трафік спочатку перевірятиметься антивірусом від «Лабораторії Касперського», а потім модулем від Panda Security. Вбудований міжмережевий екран (Firewall) дозволяє запобігти несанкціонованому доступу до даних сервера та локальної мережі, забороняючи з'єднання за певними портами.

Інші новини