+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Нова версія інтернет-шлюзу Ideco ICS 4.3

З новим релізом інтернет-шлюз Ideco ICS виходить на новий рівень захищеності та функціональності. Одне з найважливіших нововведень - система звітів для ІТ-менеджера, яка дозволить фахівцю, далекому від ІТ-тематики, формувати звіти з активності мережі окремих користувачів і груп. Крім того, були додані підсистема запобігання мережевим вторгненням, повністю оновлений модуль роботи з електронною поштою та безліч інших новинок.

З нововведень у версії 4.3 в першу чергу варто відзначити підсистему запобігання мережевим вторгненням, повністю оновлений модуль роботи з електронною поштою, а також чи не найважливішу новинку - модуль формування звітів.

Що нового?

Система звітів для ІТ-менеджера

Який користувач найчастіше заходить у соціальні мережі? Які пошукові запити набирають ваші підлеглі прямо зараз? Які типи сайтів користуються особливою популярністю у вашому офісі? На ці та багато інших питань допоможе відповісти система звітності Ideco ICS.

Можливості нового модуля:

  • Створення звіту про мережну активність користувачів та груп.
  • Побудова статистики за мережними протоколами.
  • Онлайн-стрічки пошукових запитів користувачів.
  • Онлайн-стрічки запитів до веб-сайтів.
  • Інформація про найчастіше використовувані категорії сайтів.
  • Побудова звіту за певний період часу.
  • Моментальна заборона небажаної активності користувача.
  • Графічне подання звітів.
  • Зручний веб-інтерфейс модуля дозволяє працювати з ним фахівцям, далеким від ІТ-тематики.
  • Рейтинг найбільш відвідуваних сайтів, активних користувачів та протоколів, що використовуються.

 

Розділ "Загальна статистика" модуля "Звіти"

 

Детектор атак мережі IPS/IDS Snort

За рахунок тісної інтеграції Snort з Ideco ICS системний адміністратор першим дізнається про небезпечну мережну активність. Реалізація системи детектування та запобігання атакам у Ideco ICS дозволяє не тільки виявляти загрози, але й розривати відповідні сесії.

Гнучкі налаштування Snort допоможуть створити справжній Форт-Нокс на базі Ideco ICS. Тепер ваша мережа у повній безпеці!

 

Детектор атак "Snort"

 

Інтерфейс керування сервером Ideco Cryptocom

У новій версії з'явився інтерфейс керування пристроями для шифрування трафіку.

Головна перевага нового функціоналу - це можливість за лічені хвилини підняти на додатковому внутрішньому мережному інтерфейсі VPN-сервер для встановлення криптотунелів, створити в центрі, що засвідчує, набір необхідних сертифікатів і поширити їх по віддалених офісах.

Загальне впровадження сценарію використання засобів шифрування будь-якого трафіку (наприклад, що містить персональні дані) займає лише 15-20 хвилин.

Навантажувальні тестування показали, що апаратні ресурси дозволяють забезпечувати високу пропускну здатність - до 250 Gb на добу.

Додано підтримку для пристроїв на базі одного із сертифікованих СКЗІ «МагПро КриптоПакет», основним призначенням якого є захист мережевих з'єднань із застосуванням алгоритмів ГОСТ, відповідно до законодавства РФ.

У поточній версії передбачена схема ліцензування за моделлю «сервер-сервер», залежно від кількості користувачів на кожному сервері. У нових версіях з'явиться підтримка клієнтського доступу за моделлю «сервер-клієнт», у тому числі з можливістю використання usb-ключів.

 

Інтерфейс керування пристроями для шифрування трафіку

 

Веб-пошта RoundCube

Новий модуль веб-пошти RoundCube прискорить вашу роботу з корпоративною електронною поштою.

Простий і зручний інтерфейс цього модуля зможе успішно замінити поштові клієнти, що встановлюються на персональних комп'ютерах.

Основна перевага веб-пошти – доступність з будь-якої точки земної кулі, а також персональні налаштування, які працюють незалежно від того, з якого комп'ютера користувач заходить до своєї поштової скриньки.

 

Веб-пошта "RoundCube"

 

Новий модуль статистики трафіку

Новий модуль статистики дозволяє складати запити з великим числом критеріїв вибірки, причому як адміністратора так і для користувача. Крім того, дані стали займати у 2,2 рази менше місця порівняно зі старим форматом.

Перехід на нову статистику дозволить збільшити швидкість її агрегації, а також підвищить загальну продуктивність сервера.

 

 

Новий модуль статистики трафіку

 

Нова версія Ideco ICS доступна для завантаження на сайті компанії: http://www.ideco-software.ru/products/download.html

В системі автоматичних оновлень нова версія буде доступна з 7 жовтня 2011 року.Завантажити Ideco ICS 4.3

 

Інші новини